Popularizēts būvspeciālistu nozīmīgums

0
703

Piesakiet kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvai – Pamatakmenim.

Pieteikt apbalvojumam mudina Aivars Brambis, Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienības (LSGŪTIS) valdes loceklis un Profesionālās ētikas komisijas priekšsēdētājs, LSGŪTIS eksperts ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektēšanas un būvdarbu būvuzraudzības jomā, Būvindustrijas lielās balvas laureāts kategorijā Mūža ieguldījums būvindustrijā: “Piedalos apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva pretendentu vērtēšanā jau vairākus gadus. Ar katru gadu arvien vairāk pārliecinos, cik liela nozīme ir publiski godināt šos profesionāļus, kas ir piedalījušies kvalitatīvu, novatorisku projektu radīšanā, idejai iegūstot reālas aprises.
Man ir liels gandarījums, ka, pateicoties šim apbalvojumam tiek popularizēts būvspeciālistu nozīmīgums, kas varētu kalpot kā pamudinājums arī jaunajiem cilvēkiem, kas šobrīd meklē savu sirds aicinājumu, izvēloties profesiju, kā arī jau nozarē strādājošajiem būvspeciālistiem radīt sacensības garu un īstenot labo praksi savā darbībā.”


Inženierus un arhitektus apbalvojumam piesakiet līdz 8.augustam.
Skatiet nolikumu www.lielabalva.lv.
Svarīgi – obligāta prasība ir balvai pieteiktā speciālista foto un 2–3 foto no būvēm, ar kurām saistīts speciālists. Tām jābūt kvalitatīvām, lai var izmantot drukai, jo septembrī iznāks grāmata Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva, kurā lasītāji atradīs arī 2022.gada Būvindustrijas lielās balvas laureātus.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir
SIA Knauf,
sadarbības partneri
– SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insulation OU Latvija,
atbalstītāji
– SIA RERE Grupa, SIA Peri, SIA Sakret, AS Ramirent Baltic Rīgas filiāle, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri
– žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.