“Preses Nama Kvartāla” biroju centram atrasts enkurnomnieks

0
227

Par topošā Preses Nama Kvartāla biroju centra enkurnomnieku kļuvis viens no Latvijas vadošajiem auditoru, juridisko un finanšu konsultāciju pakalpojumu sniedzējiem Deloitte Latvia.

Deloitte Latvia ofisa telpas tiks iekārtotas biznesa centrā 10. stāvā ar panorāmas skatu uz Daugavu un vecpilsētu. Pie biroja telpu funkcionālā plānojuma izstrādes tika piesaistīts vadošais arhitektu birojs Arhis Arhitekti. Ofisa telpas būs aprīkotas ar modernākajām viedajām tehnoloģijām, kas pēc augstākajiem biroja standartiem regulēs optimālu mikroklimatu visa gada garumā un nodrošinās gandrīz nulles enerģijas patēriņu. Deloitte Latvia darbiniekiem būs pieejams trīs līmeņu virszemes stāvlaukums un noliktavas telpas.

“Nomas līguma parakstīšana ar Deloitte Latvia ir nozīmīgs atskaites punkts projekta realizācijā. Esam priecīgi, ka savas jaunās biroja telpas mūsu projektā izvēlas uz atbildīgu un ilgtermiņa darbību orientēts uzņēmums, kurš novērtē, cik būtiski ir nodrošināt cilvēku labsajūtu mūsdienīgā darba vidē. Biroju ēka tiek realizēta saskaņā ar ilgtspējīgas būvniecības principiem un gandrīz nulles enerģijas prasībām, atbilstot arī starptautiskā BREEAM sertifikāta Excellent standartiem, kas apliecina tās augsto kvalitāti, energoefektivitāti, ilgtspēju un nodrošinās komfortablu, veselībai draudzīgu vidi mūsu biroju nomniekiem,” stāsta Irēna Viļuma, projekta Preses Nama Kvartāls attīstības direktore.

“Esam gandarīti par parakstīto ofisa telpu nomas līgumu topošajā Preses Nama Kvartālā. Mūs uzrunāja attīstītāja nopietnā pieeja ilgtspējas jautājumos, kā arī plānotie risinājumi mūsdienīgas un iedvesmojošas darba vides nodrošināšanai. Turklāt topošais biznesa centrs atrodas stratēģiski nozīmīgā Rīgas pilsētas daļā, kur saredzam apkaimes attīstības perspektīvas arī tālākā nākotnē. Nevaram vien sagaidīt, kad varēsim pārcelties uz savām jaunajām mājām,” dalās Kristīne Jarve, Deloitte vadošā partnere Baltijas valstīs.

Preses Nama Kvartāla attīstības pirmajā kārtā top 11 stāvu augsts A klases biznesa centrs 26 000 kvm platībā, un tajā kopumā darba vietas paredzētas aptuveni 2 600 darbiniekiem. Biznesa centrs savienots ar plašu multifunkcionālu centru 40 000 kvm platībā, kurā būs apvienoti mazumtirdzniecības, sporta un medicīnas pakalpojumi, ēdināšanas zonas, un trīs līmeņu virszemes stāvlaukums. Stāvlaukumā kopumā būs pieejamas 1000 autostāvvietas, elektroauto uzlādes stacijas un 300 apsargājamas riteņu novietnes. Uz multifunkcionālā centra 5.stāva jumta terases būs Baltijā vienīgais futbola laukums, kuram blakus paredzēta apzaļumota terase ar kafejnīcu.

Pirmās kārtas attīstības vīzijas autors ir arhitektu birojs Arhis Arhitekti sadarbībā ar Arrow Architects no Dānijas. Projekta Preses Nama Kvartāla pirmās kārtas būvniecībā kopumā plānots ieguldīt vairāk nekā 100 miljonus eiro. Celtniecība uzsākta 2021.gada martā, un tiek plānots, ka pirmās kārtas realizācija noslēgsies 2024.gadā sākumā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit