Projektā “Merks Duntes Zīles” nosvinēti spāru svētki

0
704
Foto no "Merks" albuma.

Uzņēmums Merks 21.oktobrī atzīmējis dzīvojamā projekta Merks Duntes Zīles spāru svētkus, par godu noslēdzošā būvniecības posma sākšanai. Abas projekta ēkas ir ieguvušas savu pilno kopskatu un Merks Duntes Zīles ir plānots pabeigt līdz 2022.gada maijam, vēsta uzņēmuma pārstāvji.

“Šos spāru svētkus atzīmējam citādā gaisotnē – sūtot attālinātus sveicienus mūsu komandai. Par spīti ārkārtas situācijai un ierobežojumiem, esam spējuši iekļauties projekta būvniecības termiņos un jau pēc pāris mēnešiem Merks Duntes Zīles varēs priecēt savus nākotnes iedzīvotājus,” stāsta Mikus Freimanis, Merks Nekustamo īpašumu attīstības direktors.

Merks Duntes Zīles būvniecība sākta 2021.gada aprīlī. Projektā tiks izbūvēti 84 dzīvokļi divās ēkās. Merks Duntes Zīles atradīsies vienā no vismazāk apbūvētajām apkaimēm Rīgā, pie Skanstes apkārtnes. Projekta teritorijā atrodas daudzi vēsturiskie ozoli, kas tiks saglabāti un kurus papildinās vēl jauni koki, lai padarītu projektu zaļāku un cilvēkam draudzīgāku. Projekta energoefektīvajās ēkās būs pieejami 2 līdz 4 istabu dzīvokļi ar kopējo platību 40–95 m2.

Būvkompānija Merks ir gan šī projekta attīstītājs, gan būvnieks, gan arī – garantijas sniedzējs, uzņemoties pilnu atbildību par paveikto darbu un izmantoto materiālu kvalitāti.

Plašāka informācija par Merks Duntes Zīles atrodama projekta mājaslapā.

Būvkompānija Merks ir ģenerāluzņēmējs sabiedrisko, dzīvojamo un rūpniecisko ēku, kā arī inženierbūvju celtniecībā, kas Latvijā darbojas kopš 1996.gada. Merks Latvijā ir uzbūvējis vairāk kā 120 dažādu objektu, tajā skaitā – sabiedriskās būves, ražošanas ēkas un inženierbūves, un vairāk kā 1500 dzīvokļu. Būvkompānija Merks ietilpst Baltijas būvniecības tirgus līdera Merko Ehitus grupā, kuras akcijas kopš 1997.gada tiek kotētas Tallinas Nasdaq biržā.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit