Projektēs izklaides un atpūtas skvēru Ziemera pagastā

0
621

Alūksnes novadā turpinot uzlabot un labiekārtot Ziemera pagasta teritoriju, pagasta pārvalde veica iedzīvotāju aptauju un aicināja  izteikt viedokli par infrastruktūras uzlabošanu pagasta teritorijā.

Ņemot vērā iedzīvotāju ierosinājumus, sākti darbi pie daudzfunkcionāla izklaides un atpūtas skvēra būvprojekta izstrādes, kas paredz izbūvēt skvēru pie Māriņkalna tautas nama, to piemērojot iedzīvotāju izklaides un atpūtas aktivitātēm, kā arī publisku pasākumu rīkošanai.

Būvprojektā paredzēts Māriņkalna tautas nama teritorijā izveidot pastaigu takas ar atpūtas un aktivitāšu zonām (laukumiem), soliņiem, atkritumu tvertnēm un dekoratīvos stādījumiem. Kā skvēra centrālais objekts paredzēta neliela, daļēji segta koka konstrukcijas brīvdabas estrādīte, kas paredzēta gan kā ikdienas atpūtas vieta, gan kā neliela āra kino vai mūzikas kolektīvu uzstāšanās vieta.

Saskaņā ar veikto tirgus izpēti, daudzfunkcionāla izklaides un atpūtas skvēra būvprojektu izstrādā SIA Arhitekta L.Šmita darbnīca par līguma summu 6993,80 eiro ar PVN. Ar skvēra tehnisko risinājumu iedzīvotāji varēs iepazīties jau tuvākajā laikā un izteikt savu viedokli par plānotajiem darbiem.