Raidieraksts: Kā noritēs III Baltijas Koka būvniecības forums

0
571

Trešais Baltijas Koka būvniecības forums, kas klātienē notiks 9.–10.maijā Rīgā, būs veltīts praktiskās pieredzes pārnesei un apmaiņai starp dalībniekiem. Tā Latvijas Būvnieku asociācijas piektajā raidierakstā Celtnis 3D stāstīja foruma rīkotāja Antra Viļuma, Dr. arch., Rīgas Tehniskās universitātes lektore.

Baltijas valstīs ir ļoti piemēroti apstākļi koka būvniecības atjaunošanai un mūsdienīgai attīstībai, raidierakstā saka Hugo Karrs (Hugo Karr), Eiropas koka būvniecības forumu rīkotājs ar ilgstošu pieredzi, Holz-Bau Forum valdes loceklis no Austrijas. Viņš augsti vērtē Latvijas un Igaunijas inženieru un arhitektu zināšanas koka būvniecībā, aicinot tās izplatīt vēl lielākā profesionāļu lokā. Karra vērtējumā valsts ar visaktīvāko un attīstītāko koka būvniecības praksi ir Šveice, un liela loma zināšanu pārnesē ir profesionālo augstskolu sadarbībai.

LBA raidieraksti jeb podcast par būvniecības tēmām top sadarbībā ar kompāniju Kiilto Pro un zīmolu Collomix. Piektajā izlaidumā saruna par koka būvniecības pieredzes apmaiņu Eiropā rit latviski un angliski. Moderatore – Antra Ērgle.

Klausies un skaties raidierakstu: