Raido Blumbergs – no idejas līdz finišam

0
837

Ventspils pilsētas pašvaldības iestādes Komunālā pārvalde projektu vadītājs, Būvindustrijas lielās balvas laureāts, Gada projektu vadītājs 2021 Raido Blumbergs ir būvniecības procesa gargabalnieks.

Iesaistīts no idejas līdz būves pieņemšanai ekspluatācijā un arī procesos pēc tam, jo pārstāv pasūtītāju. Vissarežģītākais ir būvdarbu posms. Te visvairāk problēmu. Riski nav pieļaujami, jārīkojas racionāli, atbilstoši līgumam un normatīvu robežās. Viena būve vēl nav finišējusi kā nākamā jau sagatavošanā. Viss turpinās. Tikai nekas neatkārtojas, kaut arī ķēdīte saprotama: koordinācija starp būves lietotājiem, būvprojekta izstrādātājiem, būvniekiem, kā arī ar celtniecību saistītām valsts un pašvaldības institūcijām.

Par Raido Blumbergu – grāmatā Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva.

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to ir iespējams pasūtīt jau tagad.
Vairāk informācijas: [email protected], tālrunis 29468382.

Grāmata tapusi ar SIA Merks un SIA Velve atbalstu. Paldies par atbalstu biedrībai Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība, SIA Lafivents, SIA LNK Industries, SIA Inženierbūve, SIA Inženieru birojs Kurbada tilti, SIA Norma-S, SIA LBS-Konsultants, SIA ZAZA Timber Production, SIA Ugunsdrošības risinājumu birojs, SIA UPPE.

Īpašs paldies Artim Dzirkalim, Mārim Briškam, Raimondam Eizenšmitam, Aivaram Brambim, Mārtiņam Straumem, Helēnai Endriksonei un Aivaram Caunem.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir SIA Knauf,
sadarbības partneri – SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insolution OÜ Latvija,
atbalstītāji – SIA Sakret, SIA RERE Grupa, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri – žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.