Raitis Nikolajevs – maratonists gan darbā, gan atpūtā

0
544

AS UPB uzņēmuma SIA UPB Nams elektrotīklu projektu vadītājs Raitis Nikolajevs ir superjaudīgs. Viņā apvienotas fantastiskas koncentrēšanās spējas, analītiskā domāšana, cilvēciskums, spēks un pedantiskums. No viņa var mācīties, kā veidot lielisku klimatu komandā un reizē paveikt milzīgu apjomu ar sarežģītiem darbiem, lai klients saņemtu vislabāko.

Raitis Nikolajevs, būdams SIA RERE Būve elektrisko sistēmu inženieris un projektu vadītājs, apbalvots ar Būvindustrijas lielās balvas augstāko novērtējumu Pamatakmeni. Viņam piešķirts tituls Gada inženieris 2017.

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to ir iespējams pasūtīt jau tagad.
Vairāk informācijas: [email protected], tālrunis 29468382.

Grāmata tapusi ar SIA Merks un SIA Velve atbalstu. Paldies par atbalstu biedrībai Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība, SIA Lafivents, SIA LNK Industries, SIA Inženierbūve, SIA Inženieru birojs Kurbada tilti, SIA Norma-S, SIA LBS-Konsultants, SIA ZAZA Timber Production, SIA Ugunsdrošības risinājumu birojs, SIA UPPE, VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija.

Īpašs paldies Artim Dzirkalim, Mārim Briškam, Raimondam Eizenšmitam, Aivaram Brambim, Mārtiņam Straumem, Helēnai Endriksonei un Aivaram Caunem.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir SIA Knauf,
sadarbības partneri – SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insolution OÜ Latvija,
atbalstītāji – SIA Sakret, SIA RERE Grupa, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri – žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.