Rēzeknē nosvinēti topošā rekreācijas centra spāru svētki

0
216

Pagājušajā nedēļā spāru svētki svinēti Kovšu ezera krastā topošajam rekreācijas centram, jo ir pabeigta jumta nesošā konstrukcija.

Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, uzrunājot klātesošos, pateicās rekreācijas centra projektētājiem, būvniekiem un visiem projekta īstenošanā iesaistītajiem par saliedēto komandas darbu. Topošais rekreācijas centrs būs vēl viens posms, veidojot labiekārtotu vidi pie Kovšu ezera. Un tādējādi mūsu pilsēta jau nākamajā gadā kļūs par vēl pievilcīgāku atpūtas vietu ne vien rēzekniešiem, bet arī tūristiem, veicinot Rēzeknes atpazīstamību un tūrisma nozares attīstību.

Svinīgajā pasākumā piedalījās arī rekreācijas centra būvdarbu veicēju SIA Arčers valdes loceklis Kārlis Balgalvis, projekta autoru SIA ARX arhitekti valdes locekle, arhitekte Daiga Bikše, kā arī būvuzraugu SIA Marčuks valdes loceklis Aleksandrs Marčuks.

Rekreācijas centra trīs stāvu ēkā 3076 m2 platībā pavisam drīz rēzeknieši un pilsētas viesi varēs atpūsties trīs saunās, divās tvaika pirtīs, džakuzi, apmeklēt bērnu baseinu, auksto baseinu pie saunām, dušu procedūras, lielo baseinu ar dažādu ūdens masāžas aprīkojumu, kā arī bāru un āra terasi ar āra baseinu un āra džakuzi. Tāpat apmeklētājiem būs pieejamas trenažieru un fitnesa zāles un, protams, SPA procedūru telpas. Piedāvājumā būs dažāda veida masāžas, fizioterapijas un ūdens procedūras, kā arī kosmētiskās procedūras kopumā 16 speciāli aprīkotās un iekārtotās telpās.

Būvdarbi tiek veikti, īstenojot projektu Rēzeknes rekreācijas centra izveide tūrisma attīstībai Nr. 5.6.2.0/19/I/021.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit