Rēzeknē pārbūvēs Stacijas ielu

0
109

No 13.septembra plānots sākt Stacijas ielas pārbūvi posmā no Atbrīvošanas alejas līdz Zemnieku ielai, uzlabojot infrastruktūru gan gājējiem, gan velobraucējiem, ziņo Rēzeknes pilsētas pašvaldība.

Pārbūves rezultātā paredzēts apvienot Atbrīvošanas alejas nobrauktuves un uzbrauktuves pieslēguma vietu Stacijas ielai un Dārza ielas satiksmes mezglam, izbūvējot ovāla veida rotācijas apli, tādējādi uzlabojot satiksmes drošību.

Rotācijas apli Raiņa un Stacijas ielu krustojumā paredzēts veidot kā turbo apli ar papildus joslu izveidi tieši virzienā pa Stacijas ielu, tādējādi uzlabojot mezgla caurlaides spēju.

Paredzētas satiksmes organizācijas izmaiņas stāvlaukumā pie dzelzceļa stacijas Rēzekne II, pārvietojot autobusu pieturu uz centrālo saliņu, mainot taksometru stāvvietu izvietojumu, kā arī paplašinot esošo stāvlaukumu un paredzot papildus stāvvietas.

Stacijas ielas apļa remontdarbi norisināsies vairākās daļās un pilnībā slēgt satiksmi kādā no ielas posmiem nav paredzēts. Pirmie darbi norisināsies apļa daļā, kas atrodas dzelzceļa pusē, līdz ar to transporta kustība tiks organizēta pa pretējo pusi. Iebraukt DUS Virši būs iespējams tikai pa iebrauktuvi pie Stacijas un Zemnieku ielu krustojuma.

Būvdarbus veiks SIA Ceļi un Tilti, būvuzraugs būs SIA KEM, savukārt autoruzraugs – SIA BM – projekts.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit