REM PRO projektētais Olimpiskais centrs Rēzeknē šogad bija iekļauts prestižās balvas MIPIM Awards 2021 finālistu sarakstā.

Rēzeknes jaunbūvi starptautiskie eksperti vērtēja kategorijā Labākā kultūras un sporta infrastruktūra. Savukārt skatē Gada labākā būve Latvijā 2020 Rēzeknes Olimpiskais centrs iekļuva otrajā kārtā, kur to vērtēja kategorijā Publiskā jaunbūve.

Ziņa, ka no 136 MIPIM pieteiktajiem infrastruktūras objektiem Olimpiskais centrs Rēzekne ir kļuvis par vienu no četriem finālistiem, bija liels un patīkams pārsteigums. Tas ļaus uzņēmumu un Latvijas vārdam izskanēt pozitīvā gaismā, pārliecinot, ka mums ir augstas klases projektēšanas un būvniecības profesionāļi, kuri ir konkurētspējīgi starptautiskajā arēnā un var radīt citviet pasaulē uzbūvētiem sarežģītiem un vērienīgiem objektiem līdzvērtīgas ēkas.

Olimpiskais centrs Rēzekne ir viens no lielākajiem un modernākajiem Latgalē, kā arī Latvijas mērogā. Tas tapis profesionāļu komandas sadarbībā.

Multifunkcionālā kompleksa projektēšana ritēja no 2012.gada, kad noslēgts pirmais līgums, līdz 2020.gadam, kad arēnas ēka pabeigta. Šo gadu laikā kompleksa projektēšanā un būvniecībā iesaistīti dažādu jomu inženieri, konsultanti un citi būvspeciālisti.

Foto – Džeina Saulīte

Visu rakstu lasiet žurnāla Būvinženieris augusta-septembra numurā (Nr.81).

Žurnālu ABONĒ ŠEIT vai https://abone.pasts.lv/
vai pa e-pastu [email protected].
Pērc – Preses servisa tirdzniecības vietās.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit