Rēzeknes pašvaldība izsolē meklē investorus

0
4

Rēzeknes pašvaldība, piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu, izbūvēs rekreācijas centra ēku un sakārtos apkārtni, ko vēlāk nodos nomniekam. Sākta investora meklēšana, kuram būs jāiegulda līdzekļi viesnīcas celtniecībā. Pirmā izsole jau ir notikusi, bet neviens interesents nav pieteicies.

Izsoles galvenie noteikumi palikuši nemainīgi – jāiegulda 5 028 014 eiro, kā arī jāizveido 35 jaunas darbavietas. Savukārt telpu nomas maksa tiks samazināta par 20 procentiem un būs 3080 eiro mēnesī. Tā ir sākumcena, kas izsoles gaitā var palielināties, ja būs vairāki pretendenti. Izsole paredzēta 24.augustā.

Ziņu portāls lsm.lv informē, ka šobrīd pie ezera pludmales tiek būvēts jauns objekts, kur atradīsies kafejnīca ar skatu platformu, ap ezeru tiek veidota promenāde ar pastaigu takām, būs kempinga zona, laivu māja. Zaļā gaisma dota arī vērienīgākajam objektam – SPA kompleksam ar viesnīcu.

Blakus SPA centram atradīsies viesnīca ar 100 istabiņām. Rekreācijas centrs un viesnīca ir viens objekts, kas sadalīts divās daļās. Par SPA centra būvniecību atbild pašvaldība, bet viesnīca jābūvē privātajam investoram jau pēc pašvaldības izveidota un akceptēta būvniecības projekta.

Gan par viesnīcu, gan SPA atbildēs investors, jo arī SPA komplekss tiks iznomāts. SPA kompleksa kopējie būvniecības izdevumi ir 8 miljoni, projekta attiecināmie izdevumi ir 7 miljoni, no kuriem Eiropas Reģionālais attīstības fonds līdzfinansēs 70 procentus ar nosacījumu, ja tiks izpildītas projekta prasības.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit