Rīgā atjaunos izglītības iestādes un citus īpašumus

0
103

Rīgas domes Pilsētas īpašuma komiteja otrdien, 2.martā, apstiprināja gandrīz 2,5 miljonu eiro ieguldīšanu dažādu pašvaldības nekustamo īpašumu sakārtošanā un vides pieejamības uzlabošanā atsevišķos objektos.

Rīgas domes Īpašuma departamenta sagatavotie priekšlikumi līdzekļu sadalījumam no kapitālo ieguldījumu programmas paredz, ka 385 000 eiro ieguldīs 17 Rīgas pirmsskolu kāpņu telpu atjaunošanā. Par 647 500 eiro šogad plānots atjaunot 24 pirmsskolu grupu telpas. Ūdens un kanalizācijas sistēmu atjaunošanu par 170 000 eiro veiks septiņu pirmsskolu ēkās.

Vairāk nekā 830 000 eiro ieguldīs 19 skolu un interešu izglītības iestāžu telpu atjaunošanā un to teritoriju labiekārtošanā, kā arī uzstādīs jaunas velo novietnes un sniega barjeras.

Futbola laukuma pamatnes atjaunošanu un seguma nomaiņu sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju veiks Rīgas 49.vidusskolas un Rīgas Ostvalda vidusskolas teritorijā. Šiem darbiem kopumā paredzēts 60 000 eiro liels finansējums. 

Pašvaldībai piederošu ēku Cementa ielā 12, A.Čaka ielā 139 un Vizlas ielā 1 atjaunošanā tiks ieguldīti vairāk nekā 82 000 eiro.

Vidi degradējošu, avārijas stāvoklī esošo būvju demontāžai un to teritoriju sakārtošanai šogad paredzēts 300 000 eiro liels finansējums.

Jāpiebilst, ka izglītības iestāžu un citu pašvaldības īpašumu remontdarbiem tiek piešķirti arī līdzekļi no citām budžeta programmām, piemēram, investīciju programmas.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit