Rīgā nākamnedēļ atklās “Lidl” loģistikas centru

0
145

Nākamnedēļ, 25.janvārī, Rīgā atklās mazumtirgotāja SIA Lidl Latvija loģistikas centru, aģentūrai LETA pavēstīja kompānijā.

Uzņēmumā arī uzsvēra, ka Lidl Latvija loģistikas centra atklāšana ir pamats kompānijas darbības sākšanai Latvijā un Igaunijā. Loģistikas centra atvēršanai sekos veikalu tīkla atklāšana Rīgā un citās Latvijas pilsētās.

Loģistikas centra atklāšanas pasākums notiks tiešsaistē. 

Tajā piedalīsies arī amatpersonas, loģistikas centra būvniecībā iesaistītie uzņēmumu, kā arī Lidl Latvija sadarbības partneri.

Lidl Latvija loģistikas centrs Dzelzavas ielā 131, Rīgā, ekspluatācijā tika nodots 2020.gada jūlijā. Loģistikas centra platība ir 51 000 kvadrātmetru, un tajā atrodas arī uzņēmuma galvenais birojs. Lidl Latvija loģistikas centra būvniecībā, kas sākās 2018.gadā, ieguldīti vairāk nekā 55 miljoni eiro.

Neskaitot noliktavu telpu zonas, jaunajā ēkā būs arī biroja telpas, darbinieku ēdnīca, konferenču telpas un atpūtas vietas. Vienlaikus Lidl ir ieguldījis apkārtējās teritorijas labiekārtošanā, izbūvējot gandrīz 1,5 kilometru jaunu ielu un ietves, ko var izmantot ikviens.

“Mums ir gods sadarboties ar Lidl un esam gandarīti par uzbūvēto loģistikas centru, kas ir viens no modernākajiem Baltijā. Projektā izbūvējām noliktavu telpu zonas ar jaudīgiem tehnoloģiskiem risinājumiem; jaunajā ēkā būs arī biroja telpas ar apzaļumotu terasi. Priecājamies, ka Rīgā ir vēl viena jauna un labiekārtota teritorija,” vasarā, kad Lidl loģistikas centrs nodots ekspluatācijā, pauda Andris Bišmeistars, Merks valdes loceklis un celtniecības direktors.

Lidl ir pārstāvēts 32 pasaules valstīs. Baltijas valstīs Lidl veikali patlaban strādā tikai Lietuvā, taču Latvijā Lidl ir pabeidzis darbinieku komplektāciju, kā arī ekspluatācijā ir nodotas vairāk nekā desmit veikalu ēkas.

Kompānija Lidl Latvija reģistrēta 2016.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 251,5 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Vācijas C E – Beteiligungs-GmbH.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit