Rīgā sāk projekta “Renaissance” būvniecību

0
740

Nekustamo īpašumu attīstītājs SIA LNK Properties plāno investēt 5,5 miljonus eiro daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas projektā Renaissance, Vesetas ielā 6, Rīgā, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

Ēkas būvniecība, kuru veic AS LNK Industries, sākta decembrī, un patlaban tiek veikti nulles cikla darbi. Projekta būvniecību plānots pabeigt 2022.gada pavasarī.

Projekta Renaissance arhitektūru un iekštelpu dizainu ir veidojis arhitektu birojs Sarma Norde. Septiņu stāvu ēkā plānoti 10 dzīvokļi – divstāvu un atsevišķi vienstāvu, fasādē paužot to dalījumu. Projekta Renaissance iedzīvotājiem būs pieejamas arī 18 autostāvvietas.

LNK Properties valdes locekle, dzīvojamo nekustamo īpašumu departamenta vadītāja Aleksandra Strode norādīja, ka Vesetas ielā 6 blakus esošajam Rīgas pilsētas vēsturiskajam un klusajam centram, veidojas mūsdienīga apbūve. “Katram dzīvoklim atvēlēta atsevišķa, no pārējās ēkas norobežota, segta ārtelpa, sniedzot iespējamu privātuma sajūtu. Kolonāde vairāku stāvu augstumā, kas mentāli norobežo ārtelpu, kalpo kā atsauce uz klasiskās arhitektūras principiem,” viņa piebilda.

LNK Properties 2019.gadā strādāja ar 139 786 eiro apgrozījumu un guva 1 447 845 eiro peļņu, liecina “Firmas.lv” informācija. 

Uzņēmums reģistrēts 2015.gadā, un tā pamatkapitāls ir 16 697 065 eiro. LNK Properties vienīgais īpašnieks ir SIA LNK (Latvijas Novitātes Komplekss)”, bet uzņēmuma patiesā labuma guvēja ir Nataļja Milova. 

Uzņēmums LNK Properties apvieno 17 objektus dzīvojamo un komerciālo nekustamo īpašumu jomā kā Mūkusalas biroji, Kalnciema biroji, Baltijas Industriālais parks (BIP), Dārzciema biroji un Dienvidu vārti. Uzņēmuma stratēģiskais mērķis ir veicināt vienu no holdinga LNK Group galvenajiem darbības virzieniem – nekustamo īpašumu attīstību.

Holdings LNK Group dibināts 1988.gadā. Tajā ietilpst 18 uzņēmumi, kas darbojas trijos galvenajos virzienos – būvniecībā un ražošanā (LNK Industries), aviācijas tehnikas aprēķinos, testēšanā un apkopē (LNK Aerospace) un nekustamo īpašumu attīstībā (LNK Properties).

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit