Rīgā turpinās līdzfinansēt dzīvojamo ēku atjaunošanu

0
564

Piektdien, 22.oktobrī Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija apstiprināja nolikumu programmai Rīgas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums dzīvojamo māju atjaunošanai 2023.gadā, kurā projektus līdzfinansējuma saņemšanai varēs iesniegt dzīvojamo māju īpašnieki, pakāpeniski uzlabojot ēku tehnisko stāvokli un atbilstību mūsdienu tehniskajām, tostarp energoefektivitātes prasībām, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Maksimālais līdzfinansējuma apjoms ir noteikts 50% apmērā no projekta attiecināmo izmaksu kopsummas. Līdzfinansējums bīstamības novēršanas būvdarbu veikšanai ir ne vairāk kā 30 000 eiro un līdz 5000 eiro attiecīgā būvprojekta izstrādei, savukārt siltināšanas projektiem ne vairāk kā 50 000 eiro būvdarbu veikšanai un līdz 1000 eiro attiecīgā būvprojekta izstrādei.

Programma īstenojama kā divu gadu cikls, kura laikā pirmajā gadā tiek apstiprināts nolikums un vērtēti projekti, bet nākamajā gadā Īpašuma departaments ar piešķirtajiem budžeta līdzekļiem administrē iepriekšējā gadā apstiprinātos projektus.

Projektu iesniegšanas gala termiņš ir līdz 2022.gada 6.maijam, bet projektu pieļaujamības vērtēšanai papildus dokumentu iesniegšanas gala termiņš noteikts 2022.gada 5.augusts. Pieteikumus konkursam varēs iesniegt personiski Rīgas domes Īpašuma departamenta Klientu apkalpošanas centrā, Kalēju ielā 10, ievērojot instrukciju par distancēšanās prasībām, vai arī nosūtot pieteikumus pa pastu, vai ar kurjera starpniecību ar norādi – Rīgas domes Īpašuma departamenta Būvju sakārtošanas pārvaldei, Riharda Vāgnera ielā 5, Rīgā, LV-1050.

Šogad šajā programmā tiek īstenoti pieci projekti par kopējo līdzfinansējuma summu 75 251 eiro.

Plašāka informāciju par programmu pieejama interneta vietnē atjauno.riga.lv.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit