Rīgas centrā uzbūvēts īres nams par 25 miljoniem eiro

0
221
Publicitātes attēls

Rīgas centrā uzbūvēts jauns nams ar 176 dzīvokļiem, kas paredzēti tikai un vienīgi izīrēšanai. Tērbatas ielā 72 atklātā modernā, energoefektīvā dzīvojamā ēka izmaksājusi 25 miljonus eiro, un tajā ir 1-3 istabu dzīvokļi ar kopējo platību no 50 līdz 65 kvadrātmetriem, informē projekta attīstītāji.

Projektu realizējis nekustamā īpašuma attīstītājs YIT LATVIJA un apdrošināšanas akciju sabiedrība BTA Baltic Insurance Company (BTA), un par pārvaldnieku izvēlēts Lumi Capital.

Īres dzīvokļu mērķauditorija varētu būt cilvēki ar stabiliem ienākumiem, gados jaunāki, kuri vēl nav izšķīrušies, kur tieši viņi grib dzīvot. Iespējams, šobrīd viņiem ir darbs centrā, labs birojs, tādēļ īrnieki vēlas dzīvot pēc iespējas tuvāk darbavietai.

Daļa potenciālo klientu varētu būt tie, kuri šobrīd vēl nevēlas sevi apgrūtināt ar īpašuma tiesībām. To veicina arī augstās starpbanku aizdevumu likmes, kas sadārdzinājusi hipotekārā kredīta maksājumus. Tādēļ daļa potenciālo dzīvokļu pircēju šobrīd dod priekšroku mājokļa īrēšanai.