Rīgas dome aicina uzņēmējus iesaistīties Tērbatas vasaras ielas iniciatīvā

0
1

No 17.jūlija Tērbatas iela posmā no Elizabetes ielas līdz Vidzemes tirgum ieņems vasaras ritmu, uz mēnesi to atvēlot gājējiem, riteņbraucējiem, tirgotājiem un nedēļas nogalēs – kultūras programmai. Rīgas pilsētas pašvaldība aicina uzņēmējus un tirgotājus piedalīties ielas aktivizācijā, lai kopīgiem spēkiem mazinātu pēc krīzes ekonomiskās un sociālās sekas un radītu drošu un atvērtu vidi pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Pašvaldība mudina uzņēmējus izmantot iniciatīvas radītās iespējas un iesniegt idejas, kā varētu piedalīties vasaras ielas veidošanā un padarīt Tērbatas ielu un Rīgu par atvērtu, modernu un iedzīvotājiem draudzīgu vietu, tādējādi drošākā veidā stimulētu ekonomisko darbību Rīgā. Vairāk informācijas par iespējām piedalīties pieejama www.riga.lv.

Kā ziņots, Tērbatas ielā no 15.jūlija plkst.21.45 tiks slēgta satiksme. Tērbatas ielu būs iespējams šķērsot, taču iebraukt tajā varēs tikai ielas namu iedzīvotāji līdz saviem iekšpagalmiem, kā arī piegādes transports ar īpašām caurlaidēm, kas sadarbības partneriem tiks savlaicīgi izsniegtas. Uz iniciatīvas laiku tiks slēgts arī 1.trolejbusa maršruts. Ielas garumā tiks iekārtotas zaļās atpūtas zonas, vietām būs iespēja baudīt labumus no Latvijas mājražotājiem un nedēļas nogalēs piedzīvot daudzveidīgu kultūras programmu bērniem un pieaugušajiem. Ielas noformējumā tiks izmantoti īpaši Tērbatas ielai veidoti karogi un gaismu virtenes. 

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit