Rīgas pašvaldība pārņēmusi divus jaunizbūvētus ielu posmus

0
187

Noslēdzot abpusēju vienošanos, Rīgas dome apsaimniekošanā no mazumtirdzniecības uzņēmuma Lidl Latvija pārņēmusi divus jaunizbūvētus ielu posmus 1,5 kilometru kopgarumā Dreiliņos, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Dzelzavas ielas posma izbūvēšana bija viens no priekšnosacījumiem, lai šeit varētu sākt darboties 55 miljonus eiro vērtais Lidl Latvija loģistikas centrs, kas apkalpos Lidl veikalus Latvijā un Igaunijā. Dzelzavas ielas un Ēvalda Valtera ielas posmus mazumtirgotājs izbūvējis un labiekārtojis par saviem līdzekļiem, investējot gandrīz 2 miljonus eiro.

Atzīmējot divu jaunizbūvēto ielas posmu nodošanu pilsētai, piektdien, 14.maijā, Lidl Latvija valdes pārstāvji Jākobs Jozefsons un Arūnas Dzikas simboliski pasniedza Dzelzavas un Ēvalda Valtera ielu nosaukumu plāksnītes Rīgas domes priekšsēdētāja vietniekam Vilnim Ķirsim. Pasākums notika uz ielas, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.

Lidl Latvija uzbūvētais Dzelzavas ielas posms veido lielu daļu no VAS Latvijas Valsts ceļi iecerētā P4 autoceļa Stopiņu novadā un Dzelzavas ielas Rīgā savienojuma. Pilnībā no jauna uzbūvēto Dzelzavas ielas posmu un blakus esošo Ēvalda Valtera ielas posmu papildina trīs metrus platas ietves, moderns ielu apgaismojums un daudzi desmiti koku lielstādu. Paredzot turpmāku sabiedriskā transporta attīstību Dreiliņos, šeit jau izbūvētas vairākas sabiedriskā transporta pieturvietas. Jaunās ielas ātri kļuvušas par apkaimes iedzīvotāju iecienītu pastaigu vietu.

“Esmu gandarīts, ka tāds liels starptautiska mēroga uzņēmums kā Lidl izvēlējies atvērt savu Baltijas loģistikas centru tieši Rīgā. Uzņēmums ir radījis ne tikai jaunas darbavietas, bet par saviem līdzekļiem izbūvējis un sakārtojis tuvējo infrastruktūru, ko varēs izmantot visi rīdzinieki,” norāda Ķirsis.

Lidl Latvija valdes priekšsēdētājs Jākobs Jozefsons pauž gandarījumu, ka Lidl ienākšana Dreiliņos sakrita ar strauju ekonomiskās aktivitātes pieaugumu šajā apkaimē: “Esam pārliecināti, ka Dreiliņi turpinās savu izaugsmi un kļūs par vienu no straujāk augošajām Rīgas apkaimēm. Lidl ar prieku atbalsta apkaimes ielu infrastruktūras uzlabošanu, lai šo apkaimi padarītu pievilcīgu ne tikai biznesam, bet arī ērtākai vietējo iedzīvotāju kustībai.”

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit