Rīko bezmaksas mācības par koka būvkonstrukcijām

0
1727

Oktobrī būvkonstrukciju projektētāji aicināti piedalīties divos bezmaksas tiešsaistes semināros par tēmu Moderno koka konstrukciju projektēšana un ugunsaizsardzība. Mācības rīko Ekonomikas ministrija sadarbībā ar CMB Inženieru kompetences centru.

Pirmais seminārs Modernās koka konstrukcijas (Modern Timber Structures) notiks šī gada 19.oktobrī no plkst.10 līdz 16. Lektori – Andrew Lawrence un Ishan Abeysekera, Lielbritānija.

Otru semināru Koka konstrukciju ugunsdrošība (Fire Design of Timber Structures) 26.oktobrī no plkst.10 līdz 16 vadīs lektors Michael Klippel no Šveices.

Semināru mērķis ir iepazīstināt Latvijas būvkonstrukciju projektētājus ar pasaules labāko praksi un pieredzi daudzstāvu koka ēku projektēšanā, apspriest to specifiskās īpašības un aprēķinu metodes, kā arī pievērst uzmanību koka konstrukciju ugunsizturības aprēķiniem un labākiem paņēmieniem koka konstrukciju ugunsaizsardzībā, lai paplašinātu koka izmantošanu vidēja augstuma ēku un augstceltņu būvniecībā Latvijā.

Tiešsaistes semināri norisināsies Zoom platformā angļu valodā ar tulkojumu latviski. Jautājumus semināra laikā varēs uzdot gan angliski, gan latviski Zoom tērzētavā jeb Chat sadaļā.

Pieteikšanās semināriem – līdz 13.oktobrim. Reģistrēšanās dalībai: https://ej.uz/x5z6

Dalība semināros ir bezmaksas. Dalībnieki var reģistrēties vienam vai abiem semināriem uzreiz.

Visi semināra dalībnieki saņems elektronisku apliecinājumu par dalību mācībās, kas derīgs profesionālās pilnveides kredītpunktu iegūšanai būvspeciālistu sertifikācijas iestādēs.

Semināru programma latviešu un angļu valodā pielikumā.

Semināra norisi ar iepirkuma līgumu EM 2021/42 nodrošina SIA CMB Inženieru kompetences centrs. Vairāk informācijas: Nelda Elsiņa, tālrunis +37126450388, e-pasts [email protected].