Rīko bezmaksas semināru par digitalizāciju projektēšanā

0
422

Būvniecības Industrijas Digitalizācijas asociācija aicina piedalīties bezmaksas tiešsaistes seminārā  Construction Digitalisation meetup. Seminārs norisināsies 9.februārī plkst.16 Zoom platformā.

Semināra programma

No plkst.16 līdz 16.40 – Ivars Krasinskis (Ivar Krasinski) (EDGE architects dibinātājs no Dubaijas) prezentēs, kā būvēt ilgtspējīgas, energoefektīvas ēkas, vienlaikus samazinot CAPEX un OPEX izmaksas, izmantojot dažādus digitālos rīkus. Prezentācijas stāstījums balstās uz personīgo darba pieredzi, kas iekļauj tādus projektus kā Yankee stadions ASV, Dubai Motor City un citi debesskrāpju projekti Apvienotajos Arābu Emirātos.
Pašlaik Ivars strādā ar projektu Masdar Sustainable City, kas ir viens no pirmajiem True Zero Energy jeb nulles enerģijas projektiem pasaulē.

No plkst.16.40 līdz 17.20 – vai ir iespējams uzprojektēt daudzdzīvokļu māju BIM vidē 45 dienu laikā? Uz šo jautājumu atbildes sniegs daļa no projekta vadības un koordinēšanas komandas:
● Ēriks Kehris (CUBED izpilddirektors);
● BIM koordinators Roberts Gurtiņš (ITED);
● arhitektūras BIM modeļa izstrādātājs Jevgēnijs Nikolajevs (Core Projekts).
Speciālisti dalīsies ar pieredzes stāstu par projekta mērķiem, izaicinājumiem, darba vadību un izmantotajiem rīkiem ātrāka rezultāta sasniegšanai. Projekta pasūtītājs – Ekonomikas ministrija.


No plkst.17.20 līdz 17.30 – jaunākās asociācijas aktualitātes.

Seminārā norises valoda – angļu valoda. Skatītājiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus.