“Rimi” atklās lielāko un modernāko loģistikas centru Baltijā

0
1424

Otrdien, 27.oktobrī, A.Deglava ielā 161, Rīgā atklās jauno Rimi Baltic loģistikas centru.

Noslēdzoties gandrīz divus gadus ilgam darbam, Rimi Baltic īstenojis vienu no lielākajiem nozares investīciju projektiem Baltijas valstīs un oktobra beigās atklās lielāko un modernāko loģistikas centru Baltijā. Šeit tiks komplektēti produkti piegādēm Latvijas veikaliem, kā arī daļa Lietuvas un Igaunijas veikalu sortimenta, tā optimizējot piegādes procesu visā Baltijas piegādes tīklā. Jaunajā loģistikas centrā tiks nodrošinātas vairāk nekā 700 darba vietas.

Pēc Deglava noliktavas ēkas renovācijas un paplašināšanas, ko īstenojuši būvuzņēmēji UAB YIT Lietuva un SIA Bukoteks, būves kopējā platība ir trīskāršojusies no 26 500 m2 uz 84 000 m2. Lielāko tiesu kopējās platības – 74 000 m2 – aizņems telpas loģistikas operācijām, 2000 m2 platībā iekārtota centrālā virtuve, bet 8000 m2 – ofisa telpas.

Projektā realizēti virkne modernu, energoefektīvu inženiertehnisko risinājumu, ļaujot ēkai kļūt par piemēru ilgtspējīgu industriālu būvju izveidē. Loģistikas centra izdevīgā atrašanās vieta pozitīvi ietekmēs arī apkārtējo vidi – centralizētā loģistika viena gada laikā ļaus samazināt CO2 izmešu apjomu par apmēram 1300–1400 tonnām, ietaupot teju 500 tūkstošus litru degvielas.