Risinājums jumta ilgmūžībai

0
880

Ilgstpējīgs risinājums plakanajiem jumtiem radīts tepat Latvijā – uzņēmums Controlit Factory ražo patentētu materiālu no austas stiklašķiedras, kas apstrādāta ar nerūsējošo tēraudu nano tehnoloģijā.

Materiāls vada elektrību un paredzēts ieklāšanai zem jumta hidroizolācijas, ļaujot precīzi noteikt bojājumu vietas. Controlit ir starptautiski patentēts Eiropas Savienībā, Krievijā, Ziemeļamerikā u.c.

Iestrādāts tieši zem hidroizolācijas kārtas, materiāls ļauj precīzi noteikt bojājuma vietu, kur ar laiku iekļūstot mitrumam, var rasties nopietni bojājumi ēkas konstrukcijām un materiālajām vērtībām, kas atrodas tajā. Pārbaudes tiek veiktas būvniecības un ekspluatācijas fāzē. Sākotnējās investīcijas ilgtermiņā ietaupa līdzekļus un paildzina jumta mūžu. Pārsvarā Controlit tiek izmantots industriālos un sabiedriskajos objektos, bet pielietots arī privātmājās, ne tikai uz jumtiem, bet arī terasēs, balkonos un pazemes autostāvvietām. Izstrādāta aplikācija, kas palīdz bojājumus fiksēt ar attēliem un GPS koordinātēm.

Arvien biežāk jumtu pārbauda paši jumiķi, kuri arī iestrādā materiālu, jo nereti nākamie darbu veicēji jūtami sabojā hidroizolācijas segumu. Controlit Factory speciālisti nodrošina tehnisko atbalstu objektā. Latvijā Controlit izmantots Dailes teātra renovācijā, Valmierā Daliņa stadionā un peldbaseina ēkā, Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolā u.c.

Kristaps Draudiņš, Controlit Factory izpilddirektors

Vairāk par inovatīvo materiālu lasiet žurnāla Būviženieris oktobra numurā.

Žurnālu ABONĒ ŠEIT vai https://abone.pasts.lv/
vai pa e-pastu [email protected].
Pērc – Preses servisa tirdzniecības vietās.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit