RTU Būvniecības digitalizācijas centrs rīko BIM kursus

0
341

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības digitalizācijas centrs sadarbībā ar Tālākizglītības nodaļu un būves informācijas modelēšanas (BIM) speciālistiem aicina būvspeciālistus padziļināt profesionālās prasmes, piedaloties specializētos BIM kursos.

Kursi notiks par trim tēmām:
1. BIM elementu veidošana ar Autodesk Revit,
2. BIM projektu vadība;
3. 3D tehnoloģiju praktiskais pielietojums BIM modeļa izveidē un būvniecības procesu kontrolē.

Kursi ir ar dziļāku specializāciju un īsāki par līdz šim organizētajām mācībām. Tie veidoti pēc līdzšinējo mācību dalībnieku atsauksmēm. Detalizēti apraksti pieejami RTU Būvniecības digitalizācijas centra mājaslapā bdc.rtu.lv. Lai pieteiktos kursiem, jāaizpilda pieteikuma anketa.

RTU Būvniecības digitalizācijas centrs apvieno industrijas speciālistus un vadītājus, kuri vairākus gadus apmāca būvniecības speciālistus BIM pielietošanā, arvien papildinot tēmas un atverot jaunus studiju virzienus.

Šogad rīkotās mācības projektā Apmācību programma BIM praktiskai pielietošanai projektēšanas un būvdarbu procesa ietvaros: izstrāde un apmācību īstenošana (ID Nr. LVS 2021/1) apmeklējuši gandrīz 800 būvniecības speciālistu, papildinot teorētiskās un praktiskās zināšanas. Kursus attālināti apmeklējuši dalībnieki no visas Latvijas ar atšķirīgu līdzšinējo pieredzi, apgūstot aktualitātes BIM izmantošanā.

Informāciju sagatavoja Lāsma Vaivare, RTU Sabiedrisko attiecību departamenta projektu vadītāja