Saistībā ar “Rail Baltica” izbūvi slēgs Lāčplēša ielas posmu

0
300

Saistībā ar Rail Baltica dzelzceļa būvniecību no pirmdienas, 20.jūnija, līdz ceturtdienai. 23.jūnijam, kā arī no 27.jūnija līdz 29.jūnijam naktīs no plkst.22 līdz 6 būs slēgts Lāčplēša ielas posms no Satekles ielas līdz Kalupes ielai, informē projekta būvnieka pilnsabiedrības BeReRix pārstāvji.

Rail Baltica Rīgas Centrālā multimodālā mezgla būvniecības ietvaros pabeigti Prāgas un Dzirnavu ielas pārvadu daļu demontāža, sakopta teritorija un uzstādīti tramvaja kontakttīkli. Abu pārvadu tuneļi visa veida satiksmei atvērti 20.jūnija rītā.

Nākamais darba posms paredz veikt jaunā Rail Baltica pārvada atbalsta sienas būvdarbus paralēli Lāčplēša ielai. Darbi notiks no 20.jūnija plkst.22 līdz 23.jūnijam plkst.6, kā arī nakts stundās no 27.jūnija līdz 29.jūnijam. Šajā laika posmā tiks slēgta autotransporta satiksme Lāčplēša ielā, posmā no Satekles ielas līdz Kalupes ielai.

Pilnsabiedrība BERERIX nodrošina ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielas posmos, autotransporta piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā transporta satiksmi.