Sāk būvlaukuma sagatavošanas darbus jaunajai Alūksnes putnu fermas ēkai

0
168
Attēls ilustratīvs

Viens no vadošajiem olu ražotājiem Baltijā APF Holdings uzsācis būvlaukuma sagatavošanas darbus moderno šķirošanas, olu apstrādes un noliktavas telpu celtniecībai Alūksnē. Šis ir pirmais solis Alūksnes putnu fermas (APF) grupas investīciju mērķu īstenošanā, kas tika izklāstīti tā nesenajā akciju sākotnējā publiskajā piedāvājumā (IPO), informē uzņēmumā.

Kā norādīts IPO prospektā, APF strauji virzās uz priekšu ar sākotnējo investīciju posmu, koncentrējoties uz modernu olu šķirošanas procesu, šķidro olu produktu ražošanas līniju attīstīšanu un esošo noliktavu infrastruktūras paplašināšanu. Investīcijas šajā posmā sasniedz 3,7 miljonus eiro, un projektu plānots pabeigt 2024.gada pirmajā pusgadā, bet darbību uzsākt tā paša gada trešajā ceturksnī. Būvdarbus veic SIA AIMASA.

Pirms zemes darbu uzsākšanas jauno ēku būvniecībai APF stratēģiski uzlabo esošo infrastruktūru. Uzņēmums ir uzsācis sagatavošanās darbus divu jaunu novietņu būvniecībai 2024.gada pavasarī. Vienlaikus tas optimizē pašreizējās šķirošanas telpas un noliktavu darbību, stiprinot APF Holdings iespējas olu apstrādes un izplatīšanas jomā.