Sāk iepirkšanās centra “Olimpia” rekonstrukcijas noslēdzošo posmu

0
568

Šonedēļ tiek uzsākta iepirkšanās centra Olimpia pirmā stāva pārbūve, kas ir noslēdzošais posms vērienīgajā tirdzniecības centra pārveides procesā.

15.janvārī uz rekonstrukcijas laiku tiks slēgts veikals Rimi, tikmēr visi 1. un 2. stāva veikali, izklaides parks un food court zona joprojām būs atvērti apmeklētājiem. Iepirkšanās centra pārbūve tiks pabeigta līdz maija sākumam, atverot jaunā koncepta Rimi un piedāvājot apmeklētājiem ērtākas, modernākas un daudzveidīgākas iepirkšanās un brīvā laika pavadīšanas iespējas. Līdz ar iepriekš veikto 2. stāva un food court rekonstrukciju, ieguldījumi i/c Olimpia atjaunošanā sasniedz 8 miljonus eiro.

I/c Olimpia ir kļuvis par lielāko sporta preču tirgotājiem, kas vienuviet pulcina daudzu pasaulē populāru preču zīmolus, tostarp, sporta un brīvā laika outlet segmenta veikalus. Šobrīd kopējā sporta un brīvā laika preču veikalu platība ir 3700 kvm, bet pēc i/c Olimpia rekonstrukcijas pabeigšanas, tām tiks atvēlēti 5500 kvm, paplašinot divreiz lielāku esošo Sports Direct veikalu un atverot brīvā laika preču veikalu Weekend.

I/c Olimpia kopējā tirdzniecības platība ir aptuveni 25 000 kvm. un tā īpašnieks ir investīciju kompānija Grinvest, kas darbojas galvenokārt privātā nekustamā īpašuma un privātā kapitāla ieguldījumu jomā Baltijā. I/c Olimpia piedāvā plašāko sporta un brīvā laika preču veikalu piedāvājumu vienuviet, tostarp outlet koncepta veikalus.