Sāk projekta “Merks Mežpilsēta” būvniecību

0
1187

Būvkompānija Merks sākusi jauna dzīvojamā projekta Merks Mežpilsēta būvniecību Rīgā, Hipokrāta ielā 24. Projekta pirmās kārtas ietvaros tiks uzbūvētas trīs piecstāvu ēkas ar 117 dzīvokļiem. Ēkas plānots pabeigt līdz 2021.gada beigām, informē uzņēmums.

Merks Mežpilsēta atradīsies vienā no zaļākajām Rīgas apkaimēm – Mežciemā. Zemes gabals ir unikālā vietā starp Dreiliņupīti, ko plānots sakopt, un mežu, kur iespējams pastaigāties. Projekta trīs energoefektīvajās ēkās būs pieejami 2 līdz 3 istabu dzīvokļi ar dzīvojamo platību 35–70 m2.

“Šis dzīvojamais projekts būs mūsu pirmais projekts jaunajām ģimenēm – tajā būs kompakta izmēra dzīvokļi ar pārdomātiem un ērtiem plānojumiem par pieejamām cenām,” stāsta Mikus Freimanis, Merks nekustamo īpašumu attīstības direktors. “Domājam arī par kopējās dzīves vides radīšanu – pār Dreiliņupīti plānots gājēju tiltiņš, kā arī paredzētas atpūtas vietas pie upītes. Savukārt labiekārtojumā plānoti vairāki bērnu spēļu laukumi dažādām vecuma grupām, lapenes kaimiņiem socializācijas un svinību nolūkiem, kā arī apkārtnes apzaļumošana, ieskaitot augļu kokus.”

Merks Mežpilsēta pirmā stāva dzīvokļu iemītniekiem ar skatu uz Dreiliņupīti vai mežu būs privātas zaļās zonas, savukārt pārējiem dzīvokļiem būs balkoni. Ēku pirmajos stāvos plānotas koplietošanas telpas divriteņu un bērnu ratiņu uzglabāšanai, pagrabstāvos – privātas noliktavas. Visās ēkās būs pieejams lifts. Projektā būs āra auto stāvvietas, ko iedzīvotāji varēs iegādāties, kā arī publiskas un privātas elektromobiļu uzlādes vietas. Īpaši padomāts arī par drošību – projekta teritorija būs iežogota, ar video novērošanu.

Projekta tuvumā ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra ar sabiedrisko transportu, bērnudārziem, skolām, medicīnas iestādēm, sporta un tirdzniecības centriem, kas nodrošinās ērtu ikdienas dzīvi. Netālu atrodas arī Biķernieku un Juglas meži, piedāvājot dažādas atpūtas iespējas.

Būvkompānija Merks ir gan šī projekta attīstītājs, gan būvnieks, gan arī – garantijas sniedzējs, uzņemoties pilnu atbildību par paveikto darbu un izmantoto materiālu kvalitāti.