Sāk projekta “Moho park” celtniecību Mežaparkā

0
196
Publicitātes attēli.

Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā Kaamos, Mežaparkā sāk projekta “Moho park” (mo-ho – modern homes) celtniecību. Projektā plānots ieguldīt 15 miljonus eiro, informē uzņēmuma pārstāvji.

Divas divpadsmitstāvīgās ēkas paredzētas 8800 kvadrātmetru platībā. Būs pieejami 154 dzīvokļi ar platību no 36 līdz 165 kvadrātmetriem. Dzīvojamās mājas plānots nodot ekspluatācijā 2024.gadā. Projektu palīdz realizēt arhitektu birojs PBR.

Projektā Moho park Igaunijas attīstītājs Kaamos turpinās ieviest savu biznesa filozofiju, kas ir realizēta jau pabeigtajā Divi krasti projektā un balstās uz ziemeļu klimatam īpaši piemērotu ēku būvniecību. Jaunās mājas piedāvās mūsdienīgu dizainu un pārbaudītus risinājumus apvienojumā ar augstu energoefektivitāti un ērtu un mājīgu interjeru, kā arī veselīgu iekštelpu klimatu.

Armands Buks-Vaivads, Kaamos valdes loceklis: “Kopš Kaamos ienākšanas Latvijas tirgū 2019.gadā, esam nodevuši ekspluatācijā projekta Divi krasti pirmo kārtu. Nākamie mūsu projekti ir Hagen Quarters Āgenskalnā pie Māras dīķa un Moho park Mežaparkā. Mežaparka projektā mūsu klienti varēs novērtēt Latvijas tirgum jaunus energoefektivitātes standartus.”

Moho park dzīvojamās mājas atradīsies Kokneses prospektā 2 blakus Mežaparka priežu mežam. Abu ēku pirmajos desmit stāvos būs dzīvokļi ar 2, 3 vai 4 istabām un katram savu balkonu, bet divos augšējos stāvos atradīsies 16 penthausi ar 3 vai 4 istabām un katram savu jumta terasi.

Jauno namu energoefektivitāti – gandrīz nulles enerģijas ēkas – nodrošinās uz jumta izvietotās saules baterijas, logi ar trīskāršo stiklu, siltās grīdas apkure, ventilācija ar rekuperāciju, kas būs katrā dzīvoklī un uzturēs veselīgu mikroklimatu. Tāpat daļa auto stāvvietu atradīsies ēkas pirmajā stāvā, kur būs pieejama elektroauto uzlāde. Plānotas velosipēdu un bērnu ratiņu novietnes, bērnu rotaļu laukums un videonovērošana.


Kaamos grupa ir Igaunijas kapitālsabiedrība, kas dibināta 2002.gadā un nodarbojas ar nekustamo īpašumu attīstīšanu, celtniecību, kokapstrādi, zaļo enerģiju, kā arī iegulda jaunuzņēmumos. Nekustamā īpašuma segmentā Kaamos grupa ir uzbūvējusi un pārvalda nomas platības 80 000 kvadrātmetru apmērā, ieskaitot 55 000 kvadrātmetru biroju platības un 25 000 kvadrātmetru Depo veikalu Tallinā. Grupas uzņēmumi darbojas Igaunijā, Latvijā un Baltkrievijā, kopumā nodarbinot vairāk nekā 300 darbiniekus. 2019.gadā kopējais grupas apgrozījums bija 69 miljoni eiro, bet 2020.gada pirmajā pusē kopējā bilance 196,5 miljoni eiro, bet pašu kapitāls – 114,5 miljoni eiro.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit