Sāk publisko apspriešanu “Krasta City” projekta lokālplānojumam

0
319

Izsludināta lokālplānojuma redakcijas publiskā apspriešana teritorijai starp Krasta ielu, Salu tiltu un Daugavu, informē nekustamo īpašumu attīstītājs Hepsor.

Šī gada 20.martā Rīgas domē pieņemts lēmums Nr.1351 Par teritorijas starp Krasta ielu, Salu tiltu un Daugavu lokālplānojumaredakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai. Lokālplānojuma izstrādes mērķis ir grozīt Rīgas teritorijas plānojumu, lai radītu priekšnoteikumus sekmīgai uzņēmējdarbībai, attīstot teritoriju kā daudzfunkcionālu A klases biznesa kompleksu ar publiski pieejamu apbūvi un labiekārtotu publisko ārtelpu Daugavas labajā krastā.

Lokālplānojuma risinājumu pamatā ir 2020.gadā rīkotā arhitektūras metu konkursa rezultāti, kur īpaša uzmanība pievērsta ēku arhitektūras veiksmīgai integrācijai pilsētas ainavā.

Projektā plānots realizēt puskilometru garu promenādi gar Daugavu, kas iedzīvotājiem sniegs iespēju aktīvai atpūtai Daugavas krastā, kā arī projekta ietvaros tiks pilnveidota sabiedriskā transporta kustība, gājēju tilts un labiekārtota veloinfrastruktūra.

A klases biznesa kompleksu, kas sastāvēs no biroju ēkām un multifunkcionāla centra, kur atradīsies veikali, restorāni un kafejnīcas, kā arī viss nepieciešamais mūsdienu ģimenes vajadzībām – šie ir projektā Krasta City plānotie objekti, kas, papildinot viens otru, Rīgā veidos jaunu dzīvesstila kvartālu. Tas Daugavas krastmalai piešķirs jaunu elpu, padarot to par vienu no dzīvākajām pilsētas daļām. Pirmās kārtas būvdarbus plānots pabeigt 2025.gadā.

Vairāk informācijas par publiskās apspriešanas norisi, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta mājaslapā.

Hepsor ir dibināts Igaunijā 2011.gadā, kur līdz šim ir īstenoti vairāki nekustamā īpašuma projekti dzīvojamā un komercsegmentā. Latvijā Hepsor darbību sāka 2017.gada nogalē. Sadarbībā ar Hepsor saistīto būvniecības uzņēmumu Mitt&Perlebach tiek attīstīti vairāki projekti dzīvojamā segmentā.

Pēdējo desmit gadu laikā Hepsor ir uzbūvējis vairāk nekā 1400 mājokļu un 23 000 m2 komercplatību. Hepsor bija pirmais nekustamo īpašumu attīstītājs Baltijas valstīs, kurš ieviesa vairākus inovatīvus inženiertehniskos risinājumus, padarot ēkas energoefektīvākas un līdz ar to arī videi draudzīgākas. Uzņēmuma portfelī ir 26 attīstības projekti ar kopējo pārdodamo platību 177 000 m2.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit