Sāk ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanu Berģos

0
121
Foto no riga.lv.

Šonedēļ sākta ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšana Mākoņu un Andas ielās Berģos. Būvdarbus veic SIA Binders, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšana Berģos ietilpst Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstītajā Ūdenssaimniecības attīstības Rīgā, 5. kārta projektā. Tā ietvaros paredzēts nodrošināt ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pieslēgšanas iespējas Imantas ziemeļrietumu daļā, Berģu dienvidu daļā Rīgas administratīvās teritorijas robežās un Beberbeķos. Būvvaldē jau ir saskaņoti būvprojekti ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanai Imantā un Beberbeķos, un tuvākajā laikā tiks noslēgti līgumi par būvdarbu veikšanu minētajās apkaimēs. 

Projekta mērķis ir attīstīt un uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu kvalitāti, nodrošinot minētajām apkaimēm pieslēgšanās iespējas centralizētajām SIA Rīgas ūdens sistēmām. Projekta kopējie izdevumi ir 26 006 448 eiro, no kuriem daļa tiks segta no Kohēzijas fonda līdzekļiem, nosakot šī finansējuma griestus 9 932 725 eiro apmērā. Pārējais finansējums tiks segts no SIA Rīgas ūdens līdzekļiem.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit