Sāks ūdensvada pārbūvi Jūrmalas gatvē, Rīgā

0
389

No pirmdienas, 13.marta, SIA Rīgas ūdens iesāks ūdensvada pārbūvi Imantā, Jūrmalas gatves posmā no Zolitūdes ielas līdz Imantas 7. līnijai, kuras laikā tiks noteikti arī satiksmes ierobežojumi. Ūdensvada tīkla pārbūve nepieciešama energoefektīvas, kvalitatīvas, drošas un sakārtotas ūdensapgādes sistēmas izveidei Imantas un Beberbeķu apkaimēs.

Pirmais būvdarbu posms notiks no Zolitūdes ielas līdz Anniņmuižas bulvārim. Iebraukšana uz Jūrmalas gatvi no Zolitūdes ielas puses būs liegta (izņemot sabiedrisko un operatīvo transportu), taču piekļuve īpašumiem, uzņēmumiem un iestādēm būs iespējama no Anniņmuižas bulvāra puses. Šāda satiksmes organizācija būs spēkā līdz 31.maijam. Būvnieki iespēju robežās centīsies organizēt darbus tā, lai maksimāli atvieglotu satiksmes plūsmu, tāpēc satiksmes dalībnieki tiek aicināti sekot ceļazīmju norādēm un ievērot tās.

Jūrmalas gatves posmā no Zolitūdes ielas līdz Imantas 7. līnijai plānots izbūvēt ūdensvada tīklu 2,3 kilometru garumā. Būvdarbus plānots pabeigt līdz šā gada 31.augustam. Projektu realizēs SIA Rovlan Group, tā kopējā summa ir 1,6 miljoni eiro.

Šī projekta ietvaros tiks pārbūvēts ūdensvada tīkls Jūrmalas gatvē, likvidējot divus esošos cauruļvadus un izbūvējot pilnībā jaunu tā saucamo zemspiediena ūdensvadu, kas nodrošinās savienojumu ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstītā projekta ietvaros jaunizbūvētajiem pilsētas tīkliem Imantas un Beberbeķu apkaimēs.