Sāks ūdensvada tīkla pārbūvi Ģertrūdes ielā

0
634

Šonedēļ sāks ūdensvada tīkla pārbūvi Ģertrūdes ielas posmā no Brīvības ielas līdz Krišjāņa Barona ielai, ziņo SIA Rīgas ūdens.

Projektā paredzēts pārbūvēt vienu no šajā ielas posmā esošajiem ūdensvadiem, bet otru demontēt, darbus veicot ar atklāto rakšanas metodi. Savu laiku jau nokalpojušā un nojaucamā ūdensvada vietā tiks izbūvēts jauns cauruļvads ar kopējo garumu 410 metri. Būvdarbus veiks SIA Ostas celtnieks, kopējā līguma summa ir 385 000 eiro.

Būvdarbu laikā ūdensapgādes pārtraukumi klientiem nav paredzēti, taču minētajā posmā tiks slēgta transportlīdzekļu kustība. Darbus plānots pabeigt līdz 2021.gada beigām. Pēc jaunā ūdensvada izbūves un tā nodošanas ekspluatācijā, pa kārtām vienlaicīgi pārslēdzot pie tā esošo klientu ūdensapgādi, paredzēts demontēt arī pagaidu ūdensvada pievadus. Projekta realizācija ļaus nodrošināt kvalitatīvu un drošu ūdensapgādi šīs apkaimes klientiem.

Pašlaik izstrādes stadijā ir vēl divi būvprojekti ūdensvada pārbūvei Ģertrūdes ielā – aptuveni 185 metrus garam posmam no Skolas ielas līdz Brīvības ielai un aptuveni 200 metrus garam posmam no Aleksandra Čaka ielas līdz Krišjāņa Barona ielai. Būvdarbi šajos Ģertrūdes ielas posmos tiek plānoti nākamgad.