Sākta “Dreilinga māju” noslēdzošās kārtas būvniecība

0
1056
Publicitātes foto.

Mājokļu attīstītāja Bonava Latvija sākusi vēl trīs daudzdzīvokļu ēku būvniecību dzīvojamo māju ciematā Dreilinga mājas, tādējādi ievadot projekta otrās kārtas attīstību un apgūstot teritorijas ziemeļu daļu virzienā uz Biķernieku ielas apļa pusi, informē Bonava Latvija pārstāvji.

Tāpat sākta Mazās Robežu ielas izbūve, kas nākotnē nodrošinās piebraukšanu projekta jaunbūvējamām ēkām. Kopumā, īstenojot ciemata Dreilinga mājas otro kārtu, mājokļu fondu paredzēts papildināt ar aptuveni 250 divu līdz četru istabu dzīvokļiem.

Turpinot projekta attīstību, uzņēmums Bonava Latvija pagājušā gada beigās sācis trīs daudzstāvu dzīvojamo ēku būvniecību jauno mājokļu ciematā Dreilinga mājas. Projekta vienpadsmitā ēka, kas atradīsies Robežu ielā 17, būs ciemata pirmās kārtas noslēdzošā māja un tajā būs 50 videi draudzīgi trīs un četru istabu dzīvokļi platībā no 63 līdz 93 m2. Savukārt ar projekta divpadsmitās un trīspadsmitās ēkas būvniecību Mazajā Robežu ielā 4 un 5 sākta ciemata otrās kārtas attīstība. Abās projekta otrās kārtas ēkās kopā tiks izbūvēti 87 divu līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 39 līdz 68 m2.

Vērienīgajā dzīvojamo māju ciematā Dreilinga mājas kopumā paredzētas 16 daudzdzīvokļu ēkas. Atlikušo otrās kārtas ēku būvniecību plānots sākt šogad.

“Ņemot vērā aizvien augsto pieprasījumu pēc mājokļiem jauno projektu segmentā, man ir prieks paziņot, ka šī gada laikā ciematu Dreilinga mājas papildināsim ar vēl 137 energoefektīviem un funkcionāliem divu līdz četru istabu dzīvokļiem,” norāda Bonava Latvija pārdošanas un mārketinga vadītājs Kaspars Ekša.

Dzīvojamo māju ciemats Dreilinga mājas ir viens no pēdējos gados apjomīgākajiem jauno mājokļu projektiem Rīgas pievārtē. Visas ciemata ēkas ieskauj plaša un labiekārtota zaļā zona, kur ierīkoti vairāki bērnu rotaļu laukumi un pastaigu celiņi, kas vijas gar teritorijai pieguļošo upīti. Katrā ēkā iedzīvotāju ērtībām pieejamas pagrabstāvā iekārtotas individuālas noliktavas telpas, kur glabāt dažādas lielgabarīta un ikdienā mazāk nepieciešamas lietas, tādā veidā atbrīvojot vairāk telpas dzīvoklī. Tāpat katram dzīvoklim ir balkons vai terase ar izeju uz personīgo dārziņu. Vairākās ēkās ierīkotas atpūtas telpas, kur draugu vai kaimiņu lokā organizēt pasākumus.

Bonava Latvija īsteno gan ekonomiskā, gan biznesa segmenta mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu. Kopumā būvniecības stadijā 2022.gadā būs 1000 dzīvokļi sešos projektos, no kuriem līdz gada nogalei plānots pabeigt 470 dzīvokļu būvniecību.

Bonava Latvija ir nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums Bonava ir nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. Bonava rada mājas un apkaimes kopš aizvadītā gadsimta trīsdesmitajiem gadiem. Pašlaik uzņēmumā strādā 2300 darbinieki, un tas ir pārstāvēts Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā, 2020.gadā sasniedzot apgrozījumu 17 miljardu Zviedrijas kronu apmērā. Bonava akcijas tiek kotētas Nasdaq biržā Stokholmā.