Sākta otras “Moho Garden” deviņstāvu ēkas būvniecība Mežaparkā

0
97
Publicitātes attēls

Nekustamā īpašuma attīstītājs Kaamos uzsācis otras daudzdzīvokļu projekta Moho Garden deviņstāvu ēkas būvniecību Mežaparkā, Mežezera ielā 8. Jaunajā A energoefektivitātes klases namā būs 64 skandināvu dizaina dzīvokļi 40 – 110 kvadrātmetru platībā, informē projekta attīstītāju pārstāvji.

Projekta Moho Garden otrajā deviņstāvu ēkā līdzīgi kā pirmajā ietverti gan mūsdienīgi būvniecības, arhitektūras un tehnoloģiju risinājumi, gan atjaunojamās enerģijas izmantošana un bagātīgi apstādījumi, tā iemītniekiem nodrošinot ne tikai komfortu, bet arī visaugstāko energoefektivitāti.

Katrā no Moho Garden modernajiem un ilgtspējīgajiem divu līdz četru istabu mājokļiem būs zemgrīdas apkure ar iespēju individuāli regulēt gaisa temperatūru telpās, logi ar trīskāršo stiklu, kā arī iedzīvotājiem pašiem kontrolējamas ventilācijas iekārtas ar rekuperāciju, nodrošinot zemākus komunālos maksājumus. Plašuma sajūtu dzīvokļos nodrošinās 2,7 metrus augstie griesti, un katrā no tiem būs arī ērti izmantojams balkons vai terase. Uz jumta izvietotie saules paneļi nodrošinās koplietošanas telpu elektroapgādi. Jaunās un ilgtspējīgās ēkas ārtelpa būs nožogota un labiekārtota ar bērnu rotaļu laukumu, āra trenažieriem, autostāvvietām un velosipēdu novietnēm zem nojumēm, kā arī īpašiem ainavu arhitektu veidotiem reljefa risinājumiem. Katrā mājoklī būs pilna iekšējā apdare ar iespēju dzīvokļu īpašniekiem izvēlēties vienu no četrām apdares kolekcijām.

Ēkas būvniecību veic Kaamos grupas Latvijā dibinātais uzņēmums Kaamos Construction, un ēku plānots pabeigt nākamajā ziemā.