Sākta projekta “Merks Magnolijas” māju būvniecība

0
444

Merks Magnolijas ir pirmais būvkompānijas Merks attīstītais projekts Pārdaugavā, kas atradīsies Šampēterī, Skrīnes ielā 6. Projekta pirmajā kārtā tiks uzbūvētas divas energoefektīvas trīs stāvu ēkas ar 96 dzīvokļiem, kuras plānots pabeigt 2023. gada vasarā, informē uzņēmuma pārstāvji.

Dzīvokļu projekta pirmās kārtas pirmajā ēkā būs pieejami 48 divu līdz četru istabu dzīvokļi.

Merks Magnolijas dzīvokļi būs pieejami ar pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari. Plašuma sajūtu sniegs 2,90 metru griestu augstums, kā arī – balkoni vai privātās terases katrā dzīvoklī līdz pat 11,8 m2 platībā. Ēku pirmajos stāvos būs izbūvētas koplietošanas ratiņu telpas. Domājot par iedzīvotāju ērtībām un drošību, projekta teritorija būs slēgta un aprīkota ar videonovērošanas sistēmām. Bērniem būs iespēja atpūsties mūsdienīgā spēļu laukumā, bet vecākiem – turpat blakus esošajā atpūtas zonā pie ūdens. Projektā būs iespējams iegādāties āra autostāvvietas.

“Esam veikuši stratēģisku lēmumu, lai paplašinātu Merks piedāvāto dzīvokļu klāstu, un sāktu būvniecību mūsu pirmajā dzīvojamo māju projektā Pārdaugavā. Merks Magnolijas būs pieejami funkcionāla plānojuma dzīvokļi ar kopējo platību no 58 līdz 103 kvadrātmetriem, kuros ir padomāts par ikvienu dzīvē nepieciešamo detaļu,” saka Mikus Freimanis, Merks Nekustamo īpašumu attīstības direktors.