Sākti pārbūves darbi biroju ēkai Raiņa bulvārī 25

0
638

Pēc attīstības koncepta un renovācijas projekta izstrādes sākti pārbūves darbi septiņstāvu biroju ēkā Raiņa bulvārī 25, Rīgā, aģentūru LETA informēja nekustamo īpašumu attīstītāja SIA Vestabalt pārstāvji. 

Renovācijas darbus biroja ēkai Raiņa bulvārī 25 paredzēts pabeigt nākamajā gadā.

2020.gada martā tika parakstīts darījums par Raiņa bulvāra 25 pārdošanu un ēku iegādājās AS Baltic RE Group. Šajā darījumā Vestabalt pārstāvēja pārdevēju SIA Raiņa centrs un sniedza juridiskās konsultācijas, bet pircēju pārstāvēja Ecovis Convently.

“Mums ir konkrēts priekšstats par to, kādas koncepcijas, risinājumus ieviest šajā īpašumā, lai radītu platformu jaunai darba videi. Īpašumam Raiņa bulvārī 25 ir potenciāls un atrašanās vieta,” norādīja Baltic RE Group izpilddirektors, valdes priekšsēdētājs un dibinātājs Džovanni dalla Zonka.

Kopš 2008.gada Baltic RE Group iegulda Baltijā un uzņēmuma darbības modelis paredz vēsturisku ēku iegādi aktīvākajās tirdzniecības ielās un stratēģiski nozīmīgos punktos un šo namu renovācijas darbus, pēc tam iznomājot telpas maksātspējīgiem nomniekiem.

2019.gadā Baltic RE Group strādāja ar 1,817 miljonu eiro apgrozījumu un guva 940 657 eiro peļņu. Baltic RE Group reģistrēta 2013.gadā, un tās pamatkapitāls ir 29 miljoni eiro. Uzņēmuma patieso labuma guvēju noskaidrot nav iespējams, liecina Firmas.lv informācija.