Salacgrīvā izremontēta novada bibliotēka

0
494

Salacgrīvas novada bibliotēkā februārī pabeigti remontdarbi. Būvdarbus veica SIA Procel PRO OU Latvijas filiāle, informē Salacgrīvas novada pašvaldība.

Līgumdarbi paredzēja telpu vienkāršoto atjaunošanu, būvniekam demontējot divas stikla starpsienas, ir jāveic telpu remontdarbi un viena starpsiena jāatjauno, bija jānomaina zāles un darbinieku telpas durvis, lasītavas telpā – gaismekļi, izveidojot piekārto griestu sistēmu un jāievelk jauna elektroinstalācija.

Pašvaldība šiem remontdarbiem atvēlēja 19 674 eiro ar PVN.

Salacgrīvas novada bibliotēkas vadītāja Hedviga Inese Podziņa ar veiktajiem remontdarbiem ir apmierināta – bibliotēkas telpas kļuvušas gaišākas un plašākas, sakārtota servera un atpūtas telpa, atjaunota arī ģērbtuve, kas nebija remontēta kopš ēkas uzcelšanas. Skaista ar regulējamiem gaismekļiem ir jaunā izstāžu siena.

Kad beigsies ārkārtas situācija, Hedviga Podziņa, plāno “ar glanci” atklāt atjaunotās bibliotēkas telpas un piebilst “šis bija ļoti pateicīgs laiks remontam. Bibliotēka apmeklētājiem bija slēgta un celtnieki varēja droši strādāt.