Salacgrīvā noslēgusies stadiona pārbūve Zvejnieku parkā

0
332
Publicitātes foto

Noslēgušies stadiona pārbūves darbi Salacgrīvā, Zvejnieku parkā. Kā norāda pašvaldības pārstāvji, stadions ir gatavs, visi sektori izbūvēti un sakārtoti atbilstoši starptautisko sacensību prasībām.

Īstenojot projektu, atpūtas kompleksa Zvejnieku parks stadionā izbūvēts tāllēkšanas sektors ar marķējumu, trīssoļlēkšanas lodes grūšanas sektori ar marķējumu, šķēpa mešanas sektori ar 30 m un 36,5 m ieskrējiena sektoriem ar marķējumu, augstlēkšanas, kārtslēkšanas, diska mešanas un vesera mešanas sektori. Izbūvēta lietus ūdens novadīšana no sektoru elementiem.

Futbola spēles stadions atbilst 2.kategorijai ar 100 m garumu un 64 m platumu (atbilstoši 2010. gada UEFA stadionu infrastruktūras regulai ). Šeit bija jāizbūvē spēles laukuma drenāžas sistēma, jāierīko spēles laukuma segums ar dabīgo zālāju, jāuzstāda spēles laukuma laistīšanas sistēma un futbola vārti. Jāuzstāda karoga masti vismaz 5 karogu izkāršanai, jānodrošina skrejceļa apgaismošana pa visu perimetru, jāizbūvē tribīnes ar jumtu un skatītāju sēdekļiem ar kopējo sēdvietu skaitu vismaz 300 vietām, jāsakārto esošo skatītāju solu zona, veicot sēdvirsmu un starpsolu zonas remontu un jāveic teritorijas labiekārtošana pēc izbūves darbiem.

Būvniecību veica SIA REATON, projektēšanas darbus veica SIA Baltex Group, būvuzraudzību nodrošināja SIA JURĒVIČS UN PARTNERI.