Saņemtā atzinība ir spēcīgs motivators jaunu virsotņu un mērķu sasniegšanai

0
303
Aija Meļņikova, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Arhitektūras pārvaldes Būvobjektu kontroles nodaļas vadītāja vietniece

Piesakiet kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielā balva 2023!

Aija Meļņikova, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Arhitektūras pārvaldes Būvobjektu kontroles nodaļas vadītāja vietniece:

“Būvniecība ir viena no tām nozarēm, kura rada vērtības ilgstošam laika periodam. Un apvieno vairāku cilvēka vajadzību apmierināšanu vienlaikus – drošība, pajumte, komforts, siltums, mājīgums, skaistums utt. Bet vēl viena no cilvēka vajadzībām ir vajadzība pēc atzinības! Ir svarīgi pateikt paldies par labi padarītu darbu. Ir svarīgi saņemt sava darba/ieguldījuma novērtējumu!

Būvniecība ir tā nozare, kur tikai sadarbojoties daudzu profesiju pārstāvjiem (arhitekts, inženieris, konstruktors, būvstrādnieks utt), var nonākt pie izcila rezultāta. Tieši tāpēc ir svarīgi atzīmēt tos cilvēkus, bez kuru līdzdalības rezultāts nebūtu sasniedzams, vai, kuru ieguldījums ir bijis svarīgs, nozīmīgs, neaizvietojams, lai sasniegtu mērķi. Jo saņemtā atzinība, saņemtais paldies ir spēcīgs motivators vai virzītājspēks ceļā uz jaunu virsotņu, jaunu mērķu sasniegšanu!”

Inženierus un arhitektus apbalvojumam piesakiet līdz 6.septembrim!
Skatiet nolikumu www.lielabalva.lv.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2023 galvenais partneris ir SIA Bauroc,
sadarbības partneri
 – Rīgas valstspilsētas pašvaldībaSIA Knauf, Kingspan Insulation OU Latvija, SIA Kaamos Real Estate.
atbalstītāji –  SIA Peri, SIA Sakret, AS Ramirent Baltic Rīgas filiāle, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi, SIA Thermowhite Baltic,
mediju partneri – žurnāls BūvinženierisAbc.lvArchidea.lvBuilding.lvBuvBaze.lvLaiks Mājai.