Saulkrastu novada Pabažos uzbūvēta velotrase

0
695
Publicitātes foto.

Šodien, 19.augustā, plkst.16 Saulkrastu novada Sējas pagasta Pabažos, netālu no Pabažu estrādes, svinīgi atklās par 31 690 eiro izbūvēto velotrasi, informē Saulkrastu novada pašvaldība.

Atklāšanas pasākumā apmeklētājus sagaidīs dīdžejs, pasākuma vadītājs ar konkursiem, profesionāļi, kas demonstrēs trikus jaunajā velotrasē, un citi pārsteigumi.

Daudzfunkcionālo trasi varēs izmantot braukšanai ar dažādiem pārvietošanās līdzekļiem – kalnu divriteņiem, BMX, skeitbordiem, skrejriteņiem, skrituļslidām, longbordiem. Trase būs interesanta gan bērniem un pusaudžiem, gan amatieriem un arī profesionāļiem katram savā līmenī.

Velotrases būvdarbus veica alternatīvā sporta infrastruktūras uzņēmums Baltijā SIA City Playgrounds. Uzņēmums specializējas velotrašu, klinšu kāpšanas sienu, parkour laukumu un citu alternatīvo sporta veidu būvju, un iekārtu projektēšanā, būvniecībā un uzstādīšanā.

Velotrases projekta kopējās izmaksas ir 31 689,66 eiro. Attiecināmās izmaksas – 30 000 eiro, no kurām 27 000 eiro ir publiskais finansējums.

Projekts iesniegts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020.gadam apakšpasākumā Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju.