Sergejs Meierovics – vīrs bez liekvārdības

0
602

Ilggadējs SIA LBS – Konsultants būveksperts, būvinženieris Sergejs Meierovics (8.12.1940.–9.04.2021.) allaž ko pamanīja, izpētīja, secināja un no jauna apguva.

Viņš bija tā iededzies par būvniecību, par profesionālismu, par Vecrīgu, par ēkām-pieminekļiem, ka allaž bija gatavs iesaistīties, gan ar zināšanām, gan rīcību. Viņš varēja kaitināt, viņš varēja nepatikt, bet viņu respektēja un cienīja.

2016.gadā par mūža ieguldījumu būvindustrijā Sergejam Meierovicam piešķīra augstāko novērtējumu nozarē Būvindustrijas lielo balvu – Pamatakmeni.

Ja vēlies grāmatu par izcilībām būvindustrijā pasūti to jau tagad!

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to ir iespējams pasūtīt jau tagad.
Vairāk informācijas: [email protected], tālrunis 29468382.

Grāmata tapusi ar SIA Merks un SIA Velve atbalstu. Paldies par atbalstu biedrībai Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība, SIA Lafivents, SIA LNK Industries, SIA Inženierbūve, SIA Inženieru birojs Kurbada tilti, SIA Norma-S, SIA LBS-Konsultants, SIA ZAZA Timber Production, SIA Ugunsdrošības risinājumu birojs, SIA UPPE, VAS Ceļu satiksmes drošības direkcija.

Īpašs paldies Artim Dzirkalim, Mārim Briškam, Raimondam Eizenšmitam, Aivaram Brambim, Mārtiņam Straumem, Helēnai Endriksonei un Aivaram Caunem.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir SIA Knauf,
sadarbības partneri – SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insolution OÜ Latvija,
atbalstītāji – SIA Sakret, SIA RERE Grupa, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri – žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.