Siguldā veikala “top!” izveidē investēti 2 miljoni eiro

0
Foto no uzņēmuma albuma.

Apmeklētājiem ceturtdien, 10.septembrī, durvis vēra jaunuzceltais vietējais veikals top! Siguldā, Rīgas ielā 2, kopumā nodrošinot 53 darba vietu iedzīvotājiem no Siguldas un tās apkārtnes.

Projekta īstenotājs ir vietējais Latvijas uzņēmums un lielākais veikalu tīkla top! partneris SIA Firma Madara’89, kas investējis turpat 2 miljonus eiro tirdzniecības un palīgtelpu izveidē un pieguļošās teritorijas labiekārtošanā, informē Ilze Priedīte, top! mārketinga direktore un valdes locekle.

“Vēlamies pateikties vietējai Siguldas pašvaldībai, celtniekiem un darbiniekiem par milzīgo darbu veikala tapšanas procesā, lai vietējiem pircējiem šodien varētu nodot jau 200.veikalu top!, kur būs pieejams plašs pārtikas un nepārtikas sortiments, kā arī vietējā top! gatavotā produkcija. Kopējā būvobjekta platība ir 1300 m2, no tiem 775 m2 aizņem veikalu tīkla top! tirdzniecības zāle. Pārējā ēkā esam parūpējušies gan par labiekārtotām telpām mūsu darbiniekiem, gan kafejnīcu Pasēdnīca“, stāsta veikalu tīkla “top!” mārketinga direktore Ilze Priedīte.

Ēkas tēls radīts domājot par iekļaušanos Siguldas arhitektūrā, izmantoti ainavai raksturīgi un saskanīgi apdares materiāli, siltie toņi, kā arī fasādes apšuvumam izmantota koka apdare. Iekārtota labiekārtota stāvvieta un apzaļumota pieguļošā teritorija. Ir padomāts arī par riteņbraucējiem, izveidojot riteņu novietni. Tāpat šī ēka celta domājot par ilgtspējību un energoefektivitāti izvēloties gan apgaismojumu, gan iekārtas. Pircēju ērtībām izveidotas arī trīs pašapkalpošanās kases. Zemes gabals tika iegādāts jau 2016.gadā, jaunā veikala būvniecība tika uzsākta šī gada sākumā.

Pievienot komentāru