Skanstē taps dzīvojamais kvartāls “Arena Garden Towers”

0
115
Publicitātes foto

Nekustamo īpašumu attīstītājs Merks mājas uzsācis jaunā dzīvojamā kvartāla Arena Garden Towers pirmās kārtas A1 ēkas pirmsrezervāciju. Šis būs jauns biznesa klases projekts, kas atradīsies Skanstē, Arēnas ielā 1, Rīgā.

Dzīvojamā kvartāla Arena Garden Towers projektā kopumā paredzētas četras A energoefektivitātes klases dzīvojamās ēkas. Projekta pirmās kārtas A1 ēka būs 13 stāvus augsta un tajā būs pieejami 84 moderni dzīvokļi, sākot no divām līdz piecām istabām platībā no 53 līdz pat 135 kvadrātmetriem. Dzīvokļi būs ar desmit dažādiem plānojuma variantiem, kā arī ar pilnu iekšējo apdari, kas ļaus piemeklēt piemērotāko mājvietu cilvēkiem ar dažādām dzīves ritmu vajadzībām.

Dzīvokļa pirmsrezervācija ļauj rezervēt vēlamo dzīvokli vēl pirms oficiālās dzīvokļu rezervācijas un projekta būvniecības sākuma, tādējādi fiksējot vēlamo dzīvokli un tā cenu. Vien nepilna mēneša laikā jau ir veiktas 17 dzīvokļu pirmsrezervācijas, un interese par projektu turpina pieaugt.

“Skanstes apkaime tiek dēvēta par Rīgas centra modernāko daļu ar lielu nākotnes potenciālu. Šī apkaime ir pievilcīga mūsdienīgam pilsētniekam, kas vēlas atrasties vietā, kur valda dzīvība – piesātināta ar iespējām un izaugsmi. Skanste veiksmīgi turpina Rīgas modernā centra stāstu, ko papildinās jaunais biznesa klases projekts Arena Garden Towers, kas izcelsies ar pasaules pilsētu arhitektūras iezīmēm, urbānajam harmoniski saplūstot ar zaļās vides un dārza elementiem. Savukārt projekta vīzijas pamatā ir nodrošināt sakārtotu, mūsdienu pilsētnieku ambīcijām atbilstošu vidi, kurā būtu vieta katra pašizpausmei un atklājumiem,” skaidro Merks mājas valdes loceklis Roberts Rēboks.

Projektā īpaši padomāts par jaunākās paaudzes energoefektivitātes risinājumiem, kas nodrošinās zemākas ikdienas ekspluatācijas izmaksas ēkas iedzīvotājiem. Ēkas celtniecībā tiks izmantotas tehnoloģijas, kas tai nodrošinās atbilstību A klases energoefektivitātes prasībām. Tāpat šis būs pirmais Merks mājas projekts, kurā tiks izbūvēts energo termopāļu risinājums, kas sniegs iespēju apkures un dzesēšanas sezonu pāreju periodos izmantot tikai dabā atjaunojamus energoresursus.

Projektā paredzēti arī izsmalcināti divu līmeņu dzīvokļi ar 6,3 metru augstiem griestiem atvērtā tipa viesistabā. Plašie dzīvokļa logi ļaus raudzīties uz Rīgas namu jumtiem, kā arī katram penthouse dzīvoklim būs pieejama sava privātā jumta terase, kas ļaus ieraudzīt Rīgu no cita skatupunkta.

Teritorijā tiks veidots drošs un slēgts iekšpagalms, kurā nebūs jūtama automašīnu klātbūtne un citi pilsētas trokšņi. Savukārt teritorijas labiekārtojumā padomāts par aktivitāšu zonām dažādām vecuma grupām. Patīkamākiem kopā sanākšanas mirkļiem tiks izveidoti urbānie dārzi un dārza lapenes, aktīvākie iedzīvotāji novērtēs modernus āra trenažierus, savukārt teritorijas iekšpagalmā būs pieejams plašs rotaļu laukums. Ēkā tiks izveidota arī koplietošanas atpūtas telpa ar virtuvi un izeju uz labiekārtotu jumta terasi gandrīz 70 kvm platībā.

Skanste kļūst par dinamisku, pievilcīgu un sakārtotu vidi, apvienojot dabas skaistumu ar pilsētas dzīves ērtībām un kultūras bagātību. Skanstē atrodas vairāki modernie biznesa centri, starp kuriem vijas veloceliņi, nodrošinot ērtu un videi draudzīgu pārvietošanos. Pāris minūšu gājiena attālumā atradīsies Rīgas lielākais parks Skanstes dārzi, kurā augs ap 1000 koku, sniedzot iespēju patverties dabā. Savukārt blakus esošais Klusais centrs piedāvā plašu restorānu un kultūras pasākumu izlasi, atbilstošu dažādām gaumēm un vēlmēm.