Skrīveru jaunajā skeitparkā ierīkots apgaismojums

0
43

Jaunā skeitparka teritorijā pabeigta apgaismojuma ierīkošana, tagad sportotāji to varēs izmantot arī vakara stundās, vēsta Skrīveru novada pašvaldība.

Šoruden Skrīveros, Dzelzceļnieku ielā 5A, pabeigta skeitparka būve, šo projektu īstenoja Skrīveru biedrība Baravikas. Skrīveru novada dome jau rudenī sakārtoja celiņu, kas ved uz šo atpūtas zonu. Decembra beigās apgaismojuma ierīkošana aktīvās atpūtas zonā Dzelzceļnieku ielā 5A pabeigta. To ierīkoja SIA Hanza-Elektro. Skeitparkā ir nodrošināta arī video novērošana, kuru ierīkoja Videoprojekts Baltija.

Biedrības Baravika ideja par skeitparka ierīkošanu guvusi iedzīvotāju atbalstu un šis projekts ieguvis arī Lauku atbalsta dienesta administrētās programmas Leader finansiālu atbalstu. Skeitparka tehniskās prasības un specifikāciju izstrādāja skrīverietis Kaspars Celmiņš, bet projektēšanas un saskaņošanas darbus veica uzņēmums no Aizkraukles novada.

Skeitparku ierīkoja SIA City Playgrounds, jaunuzbūvētajā laukumā ierīkojot monolīta koka konstrukciju rampas. Laukums un tā konstrukcijas noklātas ar speciālu segumu, blakus izvietots sols ar atkritumu urnu un parka lietošanas noteikumu informatīvais plakāts.

Kopā tā būvei iztērēti apmēram 30 tūkstoši eiro, no kuriem 10 procentus atvēlējusi Skrīveru novada dome. Projekta īstenošanā iesaistījās arī Skrīveru novada uzņēmēji SIA Zeme.LAB un SIA Radada, kas sniedza atbalstu būvuzraudzības pakalpojuma nodrošināšanai, Mo dizains apņēmās lāzergriešanas tehnikā izgatavot norādi, kas atgādinās, ka skeitparkā obligāti jāizmanto aizsargķiveres. “Biedrības pārstāvji ir ļoti pateicīgi visiem, kas iesaistījās idejas īstenošanā un kopīga mērķa sasniegšanā, lai veicinātu mūsu novada attīstību!” uzsver biedrības Baravika pārstāve Liene Paukšte-Uzula.

Skrīveru novada dome rūpēsies par laukuma labiekārtošanu un uzturēšanu, apmaksās elektrības rēķinus laukuma apgaismošanai. “Nākotnē te varētu izveidot plašāku aktīvās atpūtas zonu novada iedzīvotājiem, apvienojot dažādu nozaru pasākumus un aktivitātes – sportu, kultūru un mākslu, kas arī ir viens no galvenajiem projekta mērķiem,” piebilst Liene Paukšte-Uzula.

Skeitparka tapšanas gaita, foto no Skrīveru novada pašvaldības arhīva:

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit