Spēks – izcilā komandā! Leposimies ar labākajiem!

0
281

Piesakiet kolēģus un sadarbības partnerus valstī augstākajam nozares apbalvojumam Būvindustrijas lielajai balvai – Pamatakmenim.

Sandra Gusta, LLU VBF Arhitektūras un būvniecības katedras vadītāja, 1. un 2.līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu Būvniecība direktore:
“Būvindustrijas lielā balva tiks pasniegta jau desmito reizi, kas liecina par iedibinātām brīnišķīgām tradīcijām. Atkal būs iespēja teikt paldies dažādu paaudžu būvinženieriem un arhitektiem – godināt būvniecības nozares viedākos par ieguldījumu mūža garumā, vidējo paaudzi par nozīmīgu ieguldījumu un sasniegumiem izcilu būvobjektu tapšanā un, protams, sveikt jauno būvinženieru paaudzi – LLU un RTU izvirzītos labākos būvniecības specialitātes studentus titulam Gada students 2022 par izcili izstrādātiem bakalaura un maģistra darbiem, tādējādi uzturot pēctecību un audzinot jauno būvinženieru paaudzi. Ir ļoti atbildīgi un pagodinoši būt starp labākajiem profesionāļiem nozarē… Spēks ir izcilā komandā, kurā apvienojušās dažādu paaudžu būvinženieru, arhitektu un saistīto jomu izcilības! Leposimies un godināsim labākos, pilnveidosimies mūža garumā, radot izcilas būves Latvijā un ārpus tās robežām!”


Inženierus un arhitektus apbalvojumam piesakiet līdz 8.augustam.
Skatiet nolikumu www.lielabalva.lv.
Svarīgi – obligāta prasība ir balvai pieteiktā speciālista foto un 2–3 foto no būvēm, ar kurām saistīts speciālists. Tām jābūt kvalitatīvām, lai var izmantot drukai, jo septembrī iznāks grāmata Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva, kurā lasītāji atradīs arī 2022.gada Būvindustrijas lielās balvas laureātus.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir
SIA Knauf,
sadarbības partneri
– SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insulation OU Latvija,
atbalstītāji
– SIA RERE Grupa, SIA Peri, SIA Sakret, AS Ramirent Baltic Rīgas filiāle, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri
– žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit