Stikla pavēlnieks Guntars Roga

0
286

AS UPB stikloto risinājumu inženieris Guntars Roga profesijā ir vairāk nekā 20 gadus. Sācis kā tāmēšanas inženieris, bijis ražošanas un projektu vadītājs, kopš 2017.gada – stikla projektēšanas grupas vadītājs.

2018.gadā Guntars līdz ar titulu Gada inženieris saņēma Būvindustrijas lielās balvas simbolisko Pamatakmeni.

Guntara darbalauks nav tikai stikla risinājumi, bet arī dažādi fasādes apdares materiāli, kam jāatrod optimāls nostiprināšanas veids un jāsalāgo saderība. Viņš strādā ar metāla un dzelzsbetona konstrukciju inženieriem, un ilgtspējas prasības un zināšanas Guntars ir pārnesis savā projektētāju komandā. Stikla risinājumu projektēšana prasa rūpīgu iedziļināšanos līdz pat milimetriem. Fasāde vienlaikus ir nesošā konstrukcija un estētisks elements, kurā inženierim jāpiepilda arhitekta ideja un jānodrošina tehniskās prasības. Roga ir viens no labākajiem stikla projektēšanas inženieriem ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā.

Par Guntaru Rogu – grāmatā Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva.

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to ir iespējams pasūtīt jau tagad.
Vairāk informācijas: [email protected], tālrunis 29468382.

Grāmata tapusi ar SIA Merks un SIA Velve atbalstu. Paldies par atbalstu biedrībai Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība, SIA Lafivents, SIA LNK Industries, SIA Inženierbūve, SIA Inženieru birojs Kurbada tilti, SIA Norma-S, SIA LBS-Konsultants, SIA ZAZA Timber Production, SIA Ugunsdrošības risinājumu birojs, SIA UPPE.

Īpašs paldies Artim Dzirkalim, Mārim Briškam, Raimondam Eizenšmitam, Aivaram Brambim, Mārtiņam Straumem, Helēnai Endriksonei un Aivaram Caunem.

Apbalvojuma Būvindustrijas lielā balva 2022 galvenais partneris ir SIA Knauf,
sadarbības partneri – SIA Bauroc, SIA CMB, SIA Thermowhite Baltic, Kingspan Insolution OÜ Latvija,
atbalstītāji – SIA Sakret, SIA RERE Grupa, SIA Ramirent Baltic, SIA Peri, SIA Firma L4, VAS Valsts nekustamie īpašumi,
mediju partneri – žurnāls Būvinženieris, Abc.lv, Archidea.lv, Building.lv, BuvBaze.lv, Laiks Mājai.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit