Sveicam Helēnu Endriksoni skaistajā jubilejā!

0
244

Latvijas Būvinženieru savienība (LBS) sveic ilggadējo kolēģi Helēnu Endriksoni dzimšanas dienā un novēl tikpat ražīgi kā līdz šim turpināt strādāt būvniecības nozarē!

Helēna ir LBS rindās kopš 1993. gada; no 2000. gada viņa ir LBS valdes locekle, bet no 2003. gada – LBS valdes priekšsēdētāja vietniece. Helēna ir arī uzņēmuma SIA LBS-Konsultants valdes priekšsēdētāja. Kopš 2021. gada Helēna pārstāv LBS Eiropas Civilo inženieru padomē  (European Council of Civil Engineers jeb ECCE), kurā veic viceprezidentes pienākumus.

Savas darba gaitas pēc Rīgas Politehniskā institūta Celtniecības fakultātes absolvēšanas Helēna uzsāka Latvijas republikāniskajā  celtniecības apvienībā Laukceltnieks, kur strādāja līdz pat apvienības likvidācijai, Latvijai pārorientējoties no  sociālistiskās uz tirgus ekonomiku.

Ilgus gadus – no Valsts būvinspekcijas dibināšanas brīža 1998. gada sākumā līdz pat tās likvidācijai ekonomiskās krīzes apstākļos 2009. gadā – Helēna strādāja Valsts būvinspekcijā par priekšnieka vietnieci, nodrošinot būvobjektu kontroli Latvijā un arī ārzemēs, pārbaudot Latvijas diplomātiskās pārstāvniecības.

Veicot LBS valdes priekšsēdētāja vietnieces pienākumus, Helēna ir daudz paveikusi gan būvspeciālistu kvalifikācijas pārbaudes un uzlabošanas jomā, gan profesijas standartu izstrādē un aizstāvēšanā Būvniecības nozares ekspertu padomē, gan LBS reģionālo kopu stiprināšanā. Helēna allaž ir aktīvi iesaistījusies LBS starptautiskajās aktivitātēs.

Helēnas iemīļots vaļasprieks ir dārza labiekārtošana, viņa ir liela grāmatu lasītāja, aizrautīga ceļotāja, bet īpašu prieku Helēnai sagādā opera un teātris.

Ļoti novērtējam Helēnas darba spējas un atbildības sajūtu, kā arī spēju ikdienu izrotāt ar gaišu pozitīvismu, parādot kolēģiem dzīves smaržas un garšas no sava skatu punkta.

Helēna!

Lai Tev stipra veselība, dzīvesprieks ikdienas gaitās un saprotoši, labi cilvēki visapkārt!

Ik rītu mosties

Ar saules gaismu acīs,

Ar ziedu smaidu sejā,

Ar putnu dziesmām ausīs,

Ar taureņu vieglumu domās,

Ar darāmiem darbiem rokās,

Ar dzīves mīlestību sirdī…

Ik rītu mosties

Un esi laimīga.

Latvijas Būvinženieru savienība