Šveices būvtehnikas tiešsaistes nomas uzņēmums ienāk Latvijā

0
400

Šveices būvniecības tehnikas nomas uzņēmums Avesco Rent aprīļa sākumā atvēris pirmo filiāli Latvijā, vēsta firmas sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Ķibere. Zīmols ar vairāk nekā 30 gadu biznesa pieredzi Rīgas nomas punkta izveidē investējis vairāk nekā 7 miljonus eiro. Tuvākajos gados uzņēmums Avesco Rent Baltics plāno izveidot filiāļu tīklu Baltijas valstīs.

Šveices uzņēmums Avesco Rent pirms 6 gadiem sāka piedāvāt tiešsaistes celtniecības tehnikas nomas pakalpojumus. Pēdējo gadu laikā uzņēmuma darbība izvērsta Lietuvā un Igaunijā. Patlaban Eiropā darbojas 35 Avesco Rent filiāles, septiņas ir Baltijas valstīs. Klientiem piedāvātas vairāk nekā 1000 augstas kvalitātes tehnikas vienības.

“Izmantojam mūsdienu tehnoloģijas un digitalizāciju, lai tehnikas nomu padarītu vienkāršāku, pieejamāku un ietaupītu klientu laiku. Tagadējos apstākļos bezkontakta noma ir īpaši droša un ērta iespēja,” saka Avesco Rent  izpilddirektors Vincents Albasini. “Rīgas filiāles izveidošanā investēti aptuveni 7 miljoni eiro, visās Baltijas valstīs kopā – vairāk nekā 15 miljoni eiro. Uzņēmums nomas pakalpojumus sniedz visā Latvijā. Tuvākajā laikā plānojam paplašināt filiāļu tīklu.”

Tiešsaistē var pieteikt pasūtījumu, noskaidrot izmaksas, kā arī pārbaudīt pasūtījumu izpildi un rēķinu plūsmas. Pakalpojums pieejams no jebkuras vietas, jebkurā laikā visu diennakti. Maijā plānots atklāt arī mobilo lietotni. Avesco Rent Rīgas filiāles speciālisti ieteiks labākos risinājumus arī telefoniski vai klātienē.

Avesco Rent ir oficiālais Caterpillar zīmola “The CAT Rental Store” celtniecības aprīkojuma pārstāvis Baltijas valstīs, Šveicē un kopš šī gada arī Somijā.

Taču jāņem vērā, ka līdz ārkārtas stāvokļa beigām vēlams dot priekšroku attālinātai komunikācijai, klātienē risinot tikai īpašus gadījumus un par tikšanos vienojoties iepriekš. 

Uzņēmums pārstāv ne tikai Caterpillar produktus, bet arī citus uzticamus un augstas kvalitātes zīmolus un tehniku. Baltijā pirmajos gados būs pieejama galvenokārt plaša piedāvājuma celtniecības tehnika, pacēlāji un ģeneratori.

Plašāka informācija: www.avesco-rent.lv

Foto no uzņēmuma albuma.