Teikā paplašinās ūdensvada un kanalizācijas tīklu

0
792

SIA Rīgas ūdens noslēdzis būvdarbu līgumu par ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanu Teikā ar konkursa kārtībā izvēlēto kompāniju SIA RERE Vide, informē Rīgas ūdens.

Kopējā līguma summa ir aptuveni 925 000 eiro. Plānots, ka būvdarbi Teikā sāksies martā, un tos pabeigs desmit mēnešu laikā. Ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanu Teikā īstenos ES Kohēzijas fonda atbalstītajā projektā Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 6.kārta.

Ūdensvada tīkla paplašināšana Teikā notiks Bajāru ielas posmā no Aizsila ielas līdz Lielvārdes ielai, bet centralizētās kanalizācijas izbūve – Aizsila ielas posmā no Aizsila ielas 8 līdz Lielvārdes ielai, Bajāru ielas posmā no Aizpriežu ielas līdz Lielvārdes ielai un Lielvārdes ielas posmā no Aizkraukles ielas līdz Biķernieku ielai.

Projekta Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 6.kārta ietvaros SIA Rīgas ūdens plāno ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšanu Ziepniekkalnā, Imantā un Teikā ar kopējo garumu 11,07 kilometri (ūdensvada tīkli – 3,57 kilometri, kanalizācijas tīkli – 7,50 kilometri).

Projektu paredzēts īstenot līdz 2023.gada 31.decembrim. Tā kopējās izmaksas plānotas 3 858 186 eiro apmērā, tajā skaitā ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums 1 620 000 eiro apmērā. Pateicoties šī projekta realizācijai, aptuveni 900 iedzīvotājiem minētajās apkaimēs radīsies iespēja izmantot centralizētas kanalizācijas sistēmas pakalpojumus.