Teikā sāk jaunu un energoefektīvu dzīvokļu būvniecību

0
468
Publicitātes attēls

Nekustamā īpašuma attīstītājs Kaamos uzsāk jauna, moderna un ilgtspējīga dzīvojamo ēku projekta būvniecību vienā no rīdzinieku iecienītākajām apkaimēm – Teikā, Rīgā. Jaunajā projektā Ābeļziedu terases, Laimdotas ielā 38, taps divi četrstāvu nami, izbūvējot 72 divu līdz četru istabu dzīvokļus ar terasēm vai balkoniem skaistā lapu koku ielokā. Abu ēku būvniecību plānots pabeigt 2024.gadā.

Projekta Ābeļziedu terases namu energoefektivitāte atbildīs gandrīz nulles enerģijas ēkas prasībām, tādējādi ļaujot samazināt telpu ekspluatāciju izmaksas un komunālo maksājumu rēķinus. Katrā dzīvoklī būs zemgrīdas apkure ar atsevišķu skaitītāju, dodot iespēju iemītniekiem pašiem kontrolēt savu siltumenerģijas patēriņu, kā arī individuālas ventilācijas iekārtas – rekuperatori ar siltuma atgūšanas funkciju veselīgam mikroklimatam. Savukārt uz katra četrstāvu nama izvietotie saules paneļi nodrošinās koplietošanas telpu elektroapgādi.

“Domājot par mājokļu īpašnieku komfortu šodien un par atbildību pret nākamajām paaudzēm, Kaamos nekustamo īpašumu attīstīšanā un būvniecībā allaž vadās pēc Laimīgo māju principa – būvēt energoefektīvi, ievērojot augstus būvniecības kvalitātes standartus un izmantojot aktuālākos inženiertehniskos risinājumus,” norāda Kaamos Real Estate valdes priekšsēdētājs Guntars Cauna. “Esam gandarīti, ka tagad arī Teikā rīdziniekiem varēsim piedāvāt nākotnes drošus dzīvokļus, kas būs ne tikai patīkama mājvieta, bet arī veiksmīga investīcija nākotnei.”

Projekta Ābeļziedu terases iemītniekiem projekta nožogotajā teritorijā būs pieejamas arī autostāvvietas, noliktavas telpas, bērnu laukums brīvā laika pavadīšanai kopā ar ģimeni, atsevišķa ēka velosipēdu novietošanai un papildus – velosipēdu remonta stacija.

Dzīvojamo ēku projekta Ābeļziedu terases kopējās izmaksas tiek plānotas līdz 11 miljoniem eiro.